VTEK domėsis L. Koriznienės komandiruote Majamyje


Lina Koriznienė. ELTA / Josvydas Elinskas

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė pradėti tyrimą dėl Vilniaus miesto savivaldybės Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vedėjos Linos Koriznienės komandiruotės Majamyje.
 
Tokį sprendimą VTEK priėmė dar trečiadienį.
 
Tyrimo metu bus aiškinamasi, ar L. Koriznienė, praėjusioje kadencijoje ėjusi sostinės savivaldybės administracijos direktorės pareigas, tarnybinės komandiruotės metu vykdama į Ki Vesto miestą nesupainiojo viešų ir privačių interesų, mat, ši kelionė nebuvo susijusi su komandiruotės renginiais ir užduotimi
 
Kartu su L. Korizniene komandiruotėje dalyvavo ir jos buvęs kolega, dabartinis savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas. Dėl jo elgesio VTEK pradėjo tyrimą dar birželį.
 
VTEK atkreipė dėmesį į L. Koriznienės ir A. Bužinsko kelionę į JAV po to, kai portalas delfi.lt paskelbė publikaciją, kad pernai rudenį politikai už savivaldybės pinigus išsinuomojo „Ford Mustang“ kabrioletą, juo važiavo į kurortinį miestą.
 
L. Koriznienė ir tuometinis jos pavaduotojas A. Bužinskas buvo komandiruoti į JAV, Majamį, kur vyko tarptautinė išmaniojo miesto paroda „Smart city Expo“.
 
Augustė Lyberytė (ELTA)
 
2023.07.24; 05:25
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *