Žiniasklaida: princas Williamas su šeima palieka Londoną


Žiniasklaida: princas Williamas su šeima palieka Londoną. EPA-ELTA nuotr.

Londonas, birželio 12 d. (dpa-ELTA). Britų princas Williamas su šeima, anot žiniasklaidos, gyvena kraustymosi nuotaikomis.
 
„The Sunday Times“ rašo, kad šeima vasarą iš Londono persikels į namą Berkšyro grafystėje, stovintį karalienės Elžbietos II Vindzoro rezidencijoje. Viena to priežasčių – Williamas su žmona Kate nori suteikti daugiau laisvės savo vaikams princui George‘ui, princesei Charlottei ir princui Louisui.
 
Laikraščio duomenimis, George‘as ir Charlottė vasarą paliks dabartinę savo mokyklą ir, kaip ir jų jaunesnysis broliukas, ateityje tikriausiai lankys naują mokyklą netoli Vindzoro.
 
Tačiau dabartinius savo namus Londono Kensingtono rūmuose, kurie nuo 2017-ųjų yra pagrindinė jų gyvenamoji vieta, šeima ketina išlaikyti. Čia ir toliau dirbs jų spaudos tarnyba. Šeima taip pat toliau dažnai lankysis Anmer Hole Norfolko grafystėje. Williamas ir Kate esą planuoja, kad ši sodyba pasibaigus vaikų mokslo metams taps nuolatine jų gyvenamąja vieta. Oficialiai šie planai kol kas nepatvirtinti.
 
Vienas gyvenimo Berkšyre privalumų būtų tas, kad Kate tėvai gyvena nuo čia vos už 45 minučių kelio automobiliu. Tačiau būtent laisvė vaikams esą yra svarbus veiksnys. „Realybė yra tokia, kad šeimos veikimo galimybės Londone yra gana ribotos“, – laikraštis citavo šeimos draugą. Vaikai negali tiesiog išeiti į parką ir su draugais žaisti futbolą.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2022.06.13; 07:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *