„Tai, kas nutiko Prancūzijos prezidentui Hollandui, nieko naujo“, – rašo Albertas Mattiolis laikraštyje La Stampa.

„Galų gale, nieko naujo nenutiko. Hollando meilės žygius, netikėtą Valeri ligą, premjer-meilužės Žiuli triumfą galima pavadinti jau ne kartą regėtų dalykų pasikartojimą Prancūzijos istorijoje. Prancūzai tolerantiški nusidėjimams tų, kurie neša atsakomybės už valstybę naštą“.

Taigi prancūzai nejaučia paniekos savo prezidentams, turintiems meilužių ir favoričių. Greičiau atvirkščiai – prancūzams patinka tik tie karaliai ir prezidentai, kurie neištikimi savo žmonoms. Bent jau taip teigia A.Mattiolis leidinyje "La Stampa".

Continue reading „Kodėl meilužių neturintys karaliai ir prezidentai prancūzams – nepatrauklūs”

„Tai, kas nutiko Prancūzijos prezidentui Hollandui, nieko naujo“, – rašo Albertas Mattiolis laikraštyje La Stampa.

„Galų gale, nieko naujo nenutiko. Hollando meilės žygius, netikėtą Valeri ligą, premjer-meilužės Žiuli triumfą galima pavadinti jau ne kartą regėtų dalykų pasikartojimą Prancūzijos istorijoje. Prancūzai tolerantiški nusidėjimams tų, kurie neša atsakomybės už valstybę naštą“, – rašo leidinys.

Continue reading „Meilužių neturintys karaliai ir prezidentai prancūzams – nepatrauklūs”

lenin

Kai kurios istorijos paslaptys gali būti atskleistos atliekant medicininius tyrimus.

Maryland’o universiteto medicinos fakultete mokslininkai organizavo konferenciją, kur nagrinėtos žymių asmenų mirčių priežastys. Nemenkas dėmesys čia skirtas Sovietų Sąjungos vadovui Leninui.

53 metų Sovietų lyderis prieš savo mirtį 1924 metais patyrė keletą priepuolių, tačiau niekada nebuvo visiškai aišku, kas juos sukėlė. Skrodimo metu politiko smegenyse rastos susiaurėjusios kraujagyslės mirties priežasties išaiškinti nepadėjo.

Continue reading „Kas nužudė Leniną?”