lydeka_arminas

Būsiu atviras: vis nepalankiau žiūriu į lietuvius, demonstratyviai ir triukšmingai pergyvenančius dėl demokratijos trūkumų svečiose šalyse.

Ypač keista atrodo pozicija tų lietuvių, kurie dėl nepagarbos žmogaus teisėms bei pagrindinėms žmogaus laisvėms kaltina kokią nors Europos Sąjungai priklausančią valstybę.

Na, kai kritikuojame Tadžikistaną ar Uzbekistaną, – pusė bėdos. Azijos šalyse egzistuoja mūsų akiai neįprastų, nesuprantamų reiškinių. Tad čia tikrai galima aršiai pasiginčyti. Bent jau dėl to, ar visuomet europietiško gyvenimo taisykles verta piršti Azijos tautoms. Bet iki šiol nesuprantu, kodėl lietuvaičiai visai neseniai į atlapus kibo Austrijai, demokratinių, nesuklastotų rinkimų būdu pasirinkusiai kraštutinių dešiniųjų partijų atstovus. Juk rinkimai Austrijoje buvo laisvi, nesufabrikuoti. Tikrai nepanašūs į tuos, kuriuos neseniai surengė Vladimiro Putino gerbėjai Rusijoje.

Continue reading „Nevykęs Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko Armino Lydekos palyginimas”

k.krisciunas

Skai­tau ir ana­li­zuo­ju du nau­jau­sius Kau­no įvy­kius, su­si­ju­sius su STT dar­bu. Pir­mas – su­lai­ky­tas Kau­no vi­ce­me­ras ir ke­li sa­vi­val­dy­bės įmo­nių va­do­vai.

Vi­ce­me­rui Kęs­tu­čiui Kriš­čiū­nui pa­teik­ti įta­ri­mai pik­tnau­džia­vi­mu tar­ny­ba. Teis­mas pri­tai­kė kar­do­mą­ją prie­mo­nę – lei­do jį su­im­ti vie­nam mė­ne­siui, ir šis žmo­gus jau ne­be vi­ce­me­ras. Ne­ke­liu klau­si­mo, įta­ria­ma­sis kal­tas ar ne, te­gul iš­si­aiš­kins teis­mas, bet ste­bi­na tar­ny­bų uo­lu­mas ti­riant šią by­lą.

Continue reading „Telefoniniai pokalbiai, arba Kodėl teisėjai yra išskirtinė kasta”