Kai Amerikos kongresmenai vyko į Rusiją, kad daugiau sužinotų apie brolius Carnajevus, jie kreipėsi į Styveną Sigalą (Steven Seagal), kuris surengė jiems susitikimą su Rusijos jėgos žinybų vadovais, praneša Businessweek korespondentė Claire Saldat. Pasirodo, kad Styvenas Sigalas ir Vladimiras Putinas seniai draugauja ir reguliariai susitikinėja, o pastaruoju metu filmų „Nepaisant mirties“ ir „Apgultyje“ žvaigždė net ėmėsi neoficialaus ryšininko tarp Maskvos ir Vašingtono vaidmens.

Rusijoje trečiaeilės vesternų žvaigždės dievinamos visiškai rimtai, sakoma straipsnyje. Be to, du kieti vyrukai turi daug bendro, pavyzdžiui, meilę kovų menui, primena Claire Saldat. V.Putinas – prityręs dziudoistas, o S.Sigalas buvo aikido instruktorius.

Continue reading „Vyriška Vladimiro Putino meilė aktoriui Styvenui Sigalui“

« 1 2 »

Portalo Slaptai.lt skaitytojai bei žiūrovai puikiai žino, kad mūsų internetinė svetainė draugauja su prof. Vladimiro Lisicyno vadovaujama Lietuvos Tradicinio Aikido federacija (LTAF). Esame paskelbę ir straipsnių, ir nuotraukų, ir videoreportažų, pasakojančių, kaip treniruojasi LTAF nariai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Ypač įspūdingos mums pasirodė Vilniuje surentos pratybos drauge su Italijos kovų menų specialistais, keletą dienų trukusi stovykla, organizuota Nemenčinėje, bei AI KI DO kovotojų pasirodymas rugsėjo mėnesį Vilniuje organizuotoje šventėje “Sostinės dienos – 2012”.

Mūsų reportažai iš LTAF ir Specnaz Global sistemos (SGS) treniruočių bei renginių sulaukdavo didelio skaitytojų dėmesio. Tikimės, jog neliks nepastebėtas ir šis pluoštas nuotraukų. Prof. Vl.Lisicyno vadovaujami sportininkai jau pradėjo naująjį, 2013-ųjų metų, treniruočių sezoną.

Naujojo sezono atidarymo metu Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas prof. Vl.Lisicynas portalo Slaptai.lt žurnalistui Gintarui Visockui įteikė “Garbės medalį” (“Medal of Honour”). Tai – padėka už bendradarbiavimą.

2012.10.21

« 1 2 »

Kaip elgtis, jeigu jus užuolė chuliganas, bandantis iš rankų išplėšti piniginę ar lietsargį? O ar įmanoma apsiginti, jeigu jums kelią užtvėrė peiliu, durklu ar kardu ginkluotas priešas? Prof. Vladimiro Lisicino vadovaujami Lietuvos Tradicinio AIKIDO Federacijos sportininkai tvirtina, jog “nėra padėties be išeities”.

Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje rugsėjo 1-ąją jie demonstravo, kaip įmanoma duoti deramą atkirtį net keletą sykių stipresniam užpuolikui. Šis AIKIDO kovotojų pasirodymas “Sostinės dienose – 2012” tapo vienu iš įspūdingiausių renginių. Jis sutraukė gausų būrį žiūrovų.

Slaptai.lt skelbia Gintaro  Visocko fotoreportažą.

2012.09.02

Atidesni portalo Slaptai.lt skaitytojai bei žiūrovau jau pastebėjo, jog mūsų internetinė svetainė draugauja su prof. Vladimiro Lisicyno vadovaujama Lietuvos Tradicinio Aikido federacija (LTAF). Esame paskelbę ir straipsnių, ir nuotraukų, ir videoreportažų, pasakojančių, kaip treniruojasi LTAF nariai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ypač įspūdingos mums pasirodė Vilniuje surentos pratybos drauge su Italijos kovų menų specialistais bei keletą dienų trukusi stovykla, šių metų vasarą organizuota Nemenčinėje.

Visi mūsų reportažai iš LTAF ir Specnaz Global sistemos (SGS) treniruočių bei renginių sulaukdavo didelio skaitytojų dėmesio. Tikimės, jog neliks nepastebėtas ir šis pluoštas nuotraukų. Jose – Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos naujojo sezono atidarymo akimirkos. Iškilmių metu Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas prof. Vladimiras Lisicynas portalo Slaptai.lt žurnalistui Gintarui Visockui įteikė 2011-ųjų metų “Tenchi Bogyo Ryu” Garbės statulėlę ir padėką už bendradarbiavimą bei “Tenchi Bogyo Ryu” propagavimą.

Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas Grand Master Vladimiras Lisicynas garbės raštu apdovanojo ir žurnalistę Daivą Norkienę, taip pat intensyviai besidominčią kovos menais.

2011.11.06 

sportas_00

Jau seniai knietėjo pamatyti, kaip Lietuvoje treniruojamasi pagal specialiąją “Specnaz Global” sistemą. Apie šią kovų rūšį, paremtą aikido principais, buvau girdėjęs daug atsiliepimų. Esą neįmanoma pasipriešinti aikido meną įvaldžiusiems specialistams, juolab jų – nugalėti. Žodžiu, apie šiuos rytų kovos menus Lietuvos visuomenėje gausu įvairiausių pasakojimų, paremtų kaip ir tikrais, taip ir pramanytais dalykais. Proga įsitikinti pačiam, kas gi tai per sportas, pasitaikė praėjusį savaitgalį – Vilniaus Tradicinio aikido centro salėje. Lietuvos tradicinio aikido federacijos prezidentas, pasaulinės „Spetsnaz/Specnaz Global“® sistemos mokyklos įkūrėjas, savigynos kovos menų tarptautinis ekspertas, profesorius, akademikas Vladimiras Lisicynas mielai sutiko papasakoti, kas tai per daiktas – toji “Specnaz Global” sistema.

Continue reading „Kovos menų profesorius Vladimiras Lisicynas: “Rytų kovos menai moko būti kantriais ir gailestingais”“