Vyriška Vladimiro Putino meilė aktoriui Styvenui Sigalui


Kai Amerikos kongresmenai vyko į Rusiją, kad daugiau sužinotų apie brolius Carnajevus, jie kreipėsi į Styveną Sigalą (Steven Seagal), kuris surengė jiems susitikimą su Rusijos jėgos žinybų vadovais, praneša Businessweek korespondentė Claire Saldat. Pasirodo, kad Styvenas Sigalas ir Vladimiras Putinas seniai draugauja ir reguliariai susitikinėja, o pastaruoju metu filmų „Nepaisant mirties“ ir „Apgultyje“ žvaigždė net ėmėsi neoficialaus ryšininko tarp Maskvos ir Vašingtono vaidmens.

Rusijoje trečiaeilės vesternų žvaigždės dievinamos visiškai rimtai, sakoma straipsnyje. Be to, du kieti vyrukai turi daug bendro, pavyzdžiui, meilę kovų menui, primena Claire Saldat. V.Putinas – prityręs dziudoistas, o S.Sigalas buvo aikido instruktorius.

Garsenybių panaudojimas – vienas iš pagrindinių V.Putino metodų, tvirtina Nina Chruščiova, pabrėždama, kad tokia praktika susiformavo dar sovietiniais laikais. Josifas Stalinas bendraudavo su Vakarų intelektualais: pas diktatorių yra svečiavęsi Herbertas Velsas, Bernardas Šou ir ledi Astor.

„Bičiuliautis žvaigždėms su autoritariniais valdovai nėra paprasta, kai kurie iš jų prieš priimdami kvietimą net nepasivargina įlįsti į Google“, – ironizuoja žurnalistė. 2011 metais Hilari Suonk net teko atsiprašinėti už pasirodymą per Čečėnijos lyderio Ramzano Kadyrovo, kuris kaltinamas žmonių grobimu, kankinimais ir nužudymais, gimtadienį. 

Šiemet gegužę S.Sigalas irgi buvo susitikęs su Čečėnijos lyderiu. Spaudos konferencijoje, surengtoje Kongreso delegacijos atvykimo proga, jis karštai paneiginėjo visus kaltinimus R.Kadyrovui: „Kur įrodymai? – klausinėjo jis reporterių. – Argi jis buvo teisiamas?“

Nuotraukoje: garsusis kovinių filmų aktorius Styvenas Sigalas.

Šaltinis: Business Week

2013.06.21

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *