Ana-Capman

Skandalas dėl publikacijos “Wall Street Journal”, kurioje tvirtinama, kad jeigu ne patys nelegalai, tai bent jau jų vaikai galėjo tapti veiksmingais šnipais, nurodant vienos Rusijos Išorinės žvalgybos tarnybos nelegalų poros sūnų, – puikus įrodymas, koks siaubingas anachronizmas buvo visa šita operacija.

Andrejaus Berzrukovo ir Jelenos Vavilovos vyresnysis sūnus, žinomas kaip Timas Foulis, tapo problema Amerikos valdžiai nuo pat šnipų skandalo pradžios – 2010 metais jam jau buvo 20 metų, jis jau buvo spėjęs paduoti dokumentus į Džordžo Vašingtono universitetą (George Washington University).

Continue reading „Šnipų vaikai: Rusijos realybė“

kucik

Viena iš vasarą JAV demaskuotų Rusijos agentų nelegalų Natalija Pereverzeva–Kucik, gyvenusi toje šalyje Patricijos Mills vardu, vis dėlto gavo darbą „Transneft“ kompanijoje.

Tai patvirtino kompanijos vadovas Nikolajus Tokarevas, patikslinęs, kad Natalija yra jo patarėja tarptautiniais klausimais.

„Transneft“ vadovas Nikolajus Tokarevas labai nenoriai patvrtino, kad nuo praėjusių metų pabaigos jo patarėja užsienio ekonomikos klausimais tapo buvusi užsienio žvalgybos tarnybos bendradarbė, pernai išsiųsta iš JAV, – Natalija Kucik. Specialiai surengtoje spaudos konferencijoje jis pranešė, kad į šias pareigas Kucik buvo pakviesta gruodžio mėnesį.

Continue reading „“Transneft” kompanijos vadovo patarėja priimta dirbti buvusi šnipė Mills Pereverzeva–Kucik“