georgij_markov

Georgijus Markovasvadinamojo „lietsargio – šautuvo“, pagaminto KGB auksarankių neįtikusiųjų likvidavimo operacijoms, auka.

Bulgarų rašytojas Georgijus Markovas, gyvenęs Didžiojoje Britanijoje, vienu metu buvo Bulgarijos komunistų partijos generalinio sekretoriaus Todoro Živkovo protežė. Pabėgęs į Angliją, G.Markovas pradėjo dirbti BBC radijuje užsienio laidose ir dažnai rašė spaudoje, demaskuodamas T.Živkovo režimą. KGB techninės valdybos specialistai sukonstravo ypatingą „lietsargį – šautuvą“, šaudantį smulkučiais metaliniais šratukais, didumo sulig adatos galvute, prikimšta itin stiprių nuodų, pagamintų iš ricinmedžio sėklų.

Continue reading „Mirties priežastimi tapo dūris “lietsargiu – šautuvu”“

pyrvanov

Bulgarijos parlamentas palaimino svarbius pakeitimus šalies įstatymuose. Tai reiškia, kad asmenys, sovietmečiu bendradarbiavę su socialistinės Bulgarijos slaptosiomis tarnybomis, nuo šiol negalės užimti aukštų ir labai aukštų postų valstybinėse institucijose. Dirbančiųjų žemesnėse pareigose šis įstatymas nekliudo.

Centro dešiniųjų Bulgarijos Vyriausybė pasiūlė įtraukti tokias pataisas netrukus po to, kai Istorinė komisija išsiaiškino, jog daugiau kaip 45 proc. Bulgarijos diplomatų ir konsulų sovietmečiu talkino socialistinės Bulgarijos slaptosioms tarnyboms. Šiuos duomenis Istorinė komisija viešai paskelbė 2010 metų gruodį. Komisijos manymu, net 45 proc. iš 462 buvusių ir dabartinių Bulgarijos diplomatų talkino sovietų slaptosioms tarnyboms. Įskaitant ambasadorius Londone, Berlyne, Romoje, Tokijuje ir Maskvoje.

Continue reading „Buvusiems sovietinės Bulgarijos slaptosios tarnybos “Държавна сигурност” agentams – apribojimai“

iliuminatai_1

Tačiau greitai Vatikaną sukrečia įvykis, kuris ne juokais išgąsdina naujai išrinktą Romos poppiežių.

Jonui Pauliui  I atsisėdus į Romos popiežiaus sostą, praėjus dešimčiai dienų, su oficialiu vizitu, siekdamas sumažinti įtampą tarp katalikiškojo ir Rusijos ortodoksų pasaulio, atvyko Rusijos  ortodoksų bažnyčios arkivyskupas Nikodimas. Ryte, kaip ir priimta, paduodama kava. Vos tik arkivyskupas nuryja pirmą gurkšnį, čia pat iškreiptu veidu krenta ant žemės negyvas. Popiežius Jonas Paulius pasimetęs, baimės ir išgąsčio sumaištyje supranta, kad ši nuodų dozė buvo skirta jam. Būtent už pertvarkas Vatikano valstybėje.

Continue reading „Slaptieji iliuminatai, Naujoji Pasaulio Tvarka, Popiežius ir KGB ( 2 )“

Ali_Agca

Šiandien vis garsiau ginčijamasi, koks turėtų būti Turkijos statusas dabartinėje Europos Sąjungoje. Viena pusė kategoriškai nenorinti įsileisti turkų, įžvelgdama pavojus europietiškai, krikščioniškai civilizacijai, kiti mano, jog turkai padėtų sumažinti Rusijos įtaką Briuseliui ir tuo pačiu pasitarnautų bent jau toms europietiškoms valstybėms, kurios kenčia dėl Kremliaus spaudimo.

Esama ir trečiosios pozicijos: net jei ir neįsileisime, turkai vis tiek ateis į Europą, nes mes, europiečiai, jau nebepajėgiame sukurti gausių šeimų. Taigi trečiosios pozicijos  šalininkai įsitikinę, jog jei nuoširdžiai nenorime, kad ES taptų turkiška, privalome auginti daugiau vaikų nei turkai, ir tik ši vienintelė priemonė mus gali išgelbėti nuo “mažumos statuso”. Visi kiti draudimai, pareiškimai, protestai – bergždžios pastangos.

Continue reading „Kas iš tiesų buvo turkas Ali Agdža: musulmonas fanatikas ar KGB agentas?“