Tam, kad geriau suprastume gėjų ir visų legalių seksualinių mažumų parado tikslus, reikia suvokti, nuo ko viskas prasideda ir kas slypi už šio renginio. Galima išskirti du renginio etapus: eitynės ir paradas. Pirmasis etapas yra seksualinių mažumų eitynės.

Jose dalyvauja gėjai ir kitos legalios seksualinės mažumos bei juos palaikantys žmonės. Paprastai tokios eitynės vyksta dienos metu pagrindinėse miesto gatvėse, kur yra didelė žmonių koncentracija, turint tikslą sukelti kuo didesnę visuomenės reakciją.

Continue reading „Kam buvo reikalingas gėjų paradas?“

kazimieras_uoka

Seimo narį Kazimierą Uoką visuomenė gerai pažįsta, žino jo taikų būdą, todėl skelbti jį kokiu peštuku yra neteisinga.

Apmaudu, kad kai kas iš garbių politikų, žiniasklaidos ir eitynių apsaugininkų išsišokimo pagauti, K. Uokos atžvilgiu viešoje erdvėje neigiamai sureagavo.

Manyčiau, kad Seimo nario poelgį blaiviau gali įvertinti visuomenė, kuri jo veiksmus stebėjo, kuri tikrai jo nelaiko nei pavojingu, nei kenksmingu, palaiko jo tautiškai patriotišką elgesį.

Continue reading „Replika po gėjų parado“

ggejai_1

Gegužės 8 d. norėjau iš arti, ne televizijos ekrane pamatyti, kaip atrodo pederastai, lesbietės ir kitokios seksualinės mažumos. Gerai parlamentarei Vilijai Aleknaitei – Abramikienei, ji tokių menininkų pažįsta daug. O aš – nė vieno. Žurnalistas Algimantas Šindeikis sako, kad netradicinės seksualinės orientacijos žmonių yra apie penki procentai. Daug. O aš pažįstu tik Seimo narį Roką Žilinską, ir tai tik iš telvizoriaus ekrano. Kai šis gražaus veidelio mirksinčiom akutėm vaikinukas skaitydavo žinias, kai girtas koneveikė policininkus ir buvo tampomas po teismus, kai dabar gina netradicinės orientacijos žmones nuo tradicinės orientacijos žmonių. Beje, ar žodis tradicinė šiuo atveju vartojamas tinkamai? Leiskite suabejoti: tai tradicinės orientacijos vyrai ir moterys lytiškai santykiauja iš tradicijos, tradiciškai?

Continue reading „Vilniuje gėjams nepasisekė“

svedija

Kovo 29-ąją 13 valandą dienos Vilniuje prie sostinės savivaldybės būstinės (Konstitucijos prospektas, Europos aikštė) įvyks protesto akcija, kurios dalyviai smerks Vilniaus merą, leidusį netradicinės seksualinės orientacijos žmonėms gegužės pradžioje rengti savo viešas eitynes. Protestuotojai viliasi, kad Vilniaus meras vis tik atsikvošės ir atšauks savo skandalingą sprendimą. Sveiku protu vadovaujantis, kas gi čia blogo, jei Lietuvoje esama daug žmonių, kurie nepritaria viešoms seksualinių mažumų eisenoms. Juk seksualinis gyvenimas priklauso būtent intymioms, nuo pašalinių akių slepiamoms sferoms. Tad labai keista, kad netradicinės seksualinės orientacijos atstovai taip karštai trokšta demonstruoti pasauliui, kaip, su kuo ir kodėl jie mylisi. Deja, lietuvių nusiteikimas ginti tradicines šeimos vertybes labai nepatiko Švedijos Europos Sąjungos ministrei Birgittai Ohlsson.

Continue reading „Švedijos ES reikalų ministrės Birgittos Ohlsson nepagarba Lietuvai“

girskis_edmundas

Edmundas Girskis išgarsėjo Lietuvoje netrukus po to, kai įkūrė asmeninį internetinį portalą, skelbiantį seksualinėms mažumoms nepalankią informaciją. Pavyzdžiui, E.Girskis viešai rėmė Lietuvos valdžios institucijas, neleidusias Lietuvos sostinėje Vilniuje gėjams ir lesbietėms surengti savo viešų renginių. Demokratinėje visuomenėje tokia tautiškai nusiteikusio jaunuolio veikla neturėjo niekam užkliūti. Juk demokratinėje Lietuvoje teisę viešai skelbti savo pažiūras turi visi žmonės nepriklausomai nuo jų tautybės, religijos, odos spalvos, seksualinės orientacijos… Ir vis dėlto E.Girskis atsidūrė teisiamųjų suole. Jam skirta piniginė bauda, konfiskuotas kompiuteris. Kodėl E.Girskis atsidūrė teisiamųjų suole, ar jis jaučiasi esąs kaltas?

Continue reading „Seksualinių mažumų paradui nepritarusio Edmundo Girskio bėdos“