Grožio konkurso „Mis Pasaulis“ nugalėtoja tapo Jamaikos atstovė Toni-Ann Singh. EPA-ELTA nuotr.

Šeštadienį Londone vykusio tarptautinio konkurso „Mis Pasaulis 2019“ nugalėtoja tapo Jamaikos atstovė, psichologijos studentė Toni-Ann Singh, praneša AFP.
 
Seniausias iš pasaulyje rengiamų grožio konkursų šįmet grįžo į Didžiosios Britanijos sostinę, kur 1951 metais buvo karūnuota pirmoji „Mis Pasaulis“ – švedų modelis Kiki Håkansson (1929-2011). Jubiliejinį 70-ąjį konkursą kitąmet priims Tailandas. Pasak renginio organizatorių, konkurso tikslas – „prisidėti prie taikos visoje planetoje, kurti įžymios moters įvaizdį ir padėti vaikams, kenčiantiems badą ir sergantiems įvairiomis ligomis“.
 
Pernai konkurso „Mis Pasaulis“ nugalėtoja tapo meksikietė Vanessa Ponce de Leon.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.12.15; 08:40

„Gelbėtojų“ žvaigždė P. Anderson užsidarė narve. EPA-ELTA nuotr.

JAV aktorė Pamela Anderson užsidarė narve. Taip buvusi „Gelbėtojų“ žvaigždė trečiadienį Paryžiuje protestavo prieš gyvūnų laikymą narvuose. „Niekas neištveria narve ilgiau nei kelias minutes, – sakė 51-erių gražuolė, neseniai apsigyvenusi Prancūzijoje. – Tačiau daugelis gyvūnų praleidžia čia visą savo gyvenimą. Aš nesuprantu, kaip žmonės gali būti tokie žiaurūs“.

„Aš esu kovotoja prieš narvus“, – buvo parašyta baltomis raidėmis ant raudono plakato, kurį P. Anderson laikė rankose narve. Ji narve užsidarė su prancūzų šokėju Maxime’u Dereymezu, su kuriuo šoka TV šou laidoje „Šokis su žvaigždėmis“.

Protesto akciją organizavo gamtos apsaugos organizacija CIWF. Ji šiuo metu ES renka parašus prieš gyvūnų laikymą narvuose.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.10.13; 09:39

Andželina Džoili (Angelina Jolie) niekada nebuvo paprasta – nei kaip moteris, nei kai kino žvaigždė, pažymi leidinyje "The Independent" Lisa Markwell. O dabar ji žengė jau visai neįprastą žingsnį – moteris, garsėjanti kaip pirmoji planetos gražuolė, savo noru ryžosi pašalinti pieno liaukas, rašo autorė.

L.Markwell nuomone, dabar A.Jolie – labiausiai savo pavyzdžiu įkvepianti moteris pasaulyje. „Ji ne tik tapo gyvu savo likimo valdymo medicinine prasme simboliu, bet ir atkreipė dėmesį į tokį poelgį pačiu konstruktyviausiu būdu“.

Kadangi spauda atidžiai stebi A.Jolie gyvenimą, naujiena apie chirurgines operacijas pateko į laikraščių antraštes visame pasaulyje.

Continue reading „Radikalus Andželinos Džouli žingsnis“

kojos_3

Ajovos Aukščiausiasis teismas nusprendė, kad darbuotojos atleidimas nepažeidžia pilietinių teisių, galiojančių šioje Amerikos valstijoje, rašo „La Stampa“ korespondentas.

„Labai graži ir patraukli pavaldinė, kelianti pavojų boso santuokiniam gyvenimui, gali būti atleista. Tokį sprendimą priėmė Ajovos Aukščiausiasis teismas, patikslindamas: tai nereiškia, kad atleidimas dėl tokių priežasčių teisingas ir korektiškas, bet jis nepažeidžia šioje valstijoje galiojančių normų pilietinių teisių atžvilgiu“, – sakoma žinutėje.

Continue reading „Jei esi per daug graži, šefas turi teisę tave atleisti“

mila_kunis

Šią savaitę amerikiečių aktorę Milą Kunis žurnalas “Esquire” paskelbė seksualiausia iš šiuo metu planetoje gyvenančių Žemės planetoje moterų.

Žurnalo lapkričio numeryje išspausdinta serija atvirų Milos fotografijų. Viršelį puošia nuogos aktorės nuotrauka.

29-ių metų Mila Kunis, nusifilmavusi jau beveik 50-yje kino filmų ir išpopuliarėjusi visame pasaulyje, pasirodžius ekranuose filmams „Juodoji gulbė“ ir „Draugiškas seksas“, gimė Ukrainoje, Černovicų mieste, žydų šeimoje.

Continue reading „Super žydaitė iš Černovicų – seksualiausia planetos moteris“