Super žydaitė iš Černovicų – seksualiausia planetos moteris


Šią savaitę amerikiečių aktorę Milą Kunis žurnalas “Esquire” paskelbė seksualiausia iš šiuo metu planetoje gyvenančių Žemės planetoje moterų.

Žurnalo lapkričio numeryje išspausdinta serija atvirų Milos fotografijų. Viršelį puošia nuogos aktorės nuotrauka.

29-ių metų Mila Kunis, nusifilmavusi jau beveik 50-yje kino filmų ir išpopuliarėjusi visame pasaulyje, pasirodžius ekranuose filmams „Juodoji gulbė“ ir „Draugiškas seksas“, gimė Ukrainoje, Černovicų mieste, žydų šeimoje.

Interviu britų tabloidui “The Sun” šių metų gegužę Kunis pasakojo, jog tėvai mokė ją slėpti, kad ji žydė. Pasak Milos, jos bobutė ir senelis išgyveno Holokaustą, kuris nusinešė beveik visų jos šeimos vyresniosios kartos narių gyvybes.

Mokydamasi mokykloje, Mila (tikras jos vardas Milena) ne kartą matė ant sienų svastikas ir kitokius antisemitinius „grafičius“. Kai būsimajai aktorei sukako 7 metai, jos tėtis, Markas, inžinierius mechanikas, ir motina, Elvyra, fizikos mokytoja, persikėlė kartu su vaikais į Los Andželą. Beje, pagrindinė jų persikėlimo priežastis buvo buitinis antisemitizmas, viešpatavęs Černovicuose.

Naujoje šalyje Markas dirbo taksistu, Elvyra įsidarbino vaistinėje, o Mila ir jos brolis Michailas lankė mokyklą. Mila prisimena, kad kasdien grįždama namo ji verkdavo: „Aš nesupratau kalbos, kultūros ir žmonių“. Kad padėtų dukrai adaptuotis naujoje kalbinėje aplinkoje, tėvai atidavė devynerių metų Milą į aktorinio meistriškumo kursus.

Po dvejų metų Mila suvaidino savo pirmąjį vaidmenį televizijos seriale „Mūsų gyvenimo dienos“. Mila laiko save amerikiete ir sako, kad niekada negrįš į Ukrainą. „Niujorke – aš super žydaitė. Los Andžele – Kalifornijos mergina“, – pareiškia aktorė.

Mila Kunis ne kartą yra patekusi į seksualiausių garsenybių įvairiausių reitingų „topus“. Šiemet TOP-100 FHM ji buvo devinta, o TOP-100 Maxim – trečia. Bet pirmoji vieta tokiame reitinge jai kliuvo pirmą kartą.

Seksualiausios planetos moterys pagal “Esquire” versiją:

1.      Mila Kunis

2.      Maria Menounos

3.      Katie Holmes

4.      Krystal Ball

5.      Alison Williams

6.      Kristen Stewart

7.      Kathleen Robertson

8.      Charlize Theron

9.      Bella Heathcote

10.  Fan Bingbing

11.  Gabourey Sidibe

12.  Anne Hathway

13.  Jessica Chastain

14.  Zoe Saldana

15.  Jessica Parė

16.  Sanaa Lathan

17.  Sissy Spacek

18.  Zoe Kazan

19.  Emily Blunt

20.  Marta Menegatti

Nuotraukoje: gražioji Mila Kunis.

News.ru.co.il

2012.10.24

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *