Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė Jūratė Tamašauskienė teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje žiauraus nužudymo padarymu  ir neteisėtu disponavimu šaudmenimis kaltinamas Krašto apsaugos savanoris B. P.

Nusikaltimas Kelmės rajone esančiame Liolių miestelyje buvo padarytas praėjusių metų gegužės 4 dieną, kai grupelė jaunuolių gamtoje vartojo alkoholį.

Continue reading „Krašto apsaugos savanoris, galimai nužudęs vyrą, sės į teisiamųjų suolą“

pistolet_2

Per RTVi televizijos kanalą ir vėl parodyta, mano supratimu, įsimintina laida. Prieš keletą dienų televizijos laidoje “Osoboje mnenije” buvo pasakojama apie nusikaltėlių užvaldytą Rusiją. Ne tik guostasi, jog mafijos ir organizuoto nusikalstamumo atstovai  Rusiją supančiojo iš visų pusių, bet ir svarstyta, ar įmanoma ir kaip įmanoma pažaboti į valdžios struktūras jau prasibrovusius nusikaltėlius.

Toji “Osoboje mnenije” įsiminė todėl, kad joje itin atvirai kalbėjo į atsargą išėjęs Rusijos milicijos generolas – majoras Vladimiras Ovčinskij. Kalbėjo drąsiai, konkrečiai, remdamasis nepaneigiamais faktais, lygindamas Rusijos mafiją su Italijos “Cosa nostra”, “Comora” ar “Drangeta”. Kai kurios jo mintys aktualios ir mums. Ir ne vien dėl to, kad Prezidentė Dalia Grybauskaitė jau irgi viešai prabilo apie neleistiną nusikaltėlių ir oligarchų įtaką valstybės struktūroms. Buvęs aukšto rango milicijos karininkas tvirtino, jog “mafija yra amžina, jos mafijos neįmanoma įveikti, tačiau įtaką sumažinti iki nepavojingo minimumo – galima”. Žodžiu, mafiją galima sutramdyti net Rusijoje.

Continue reading „Ar Rusijos milicijos generolo – majoro Vladimiro Ovčinskij patarimai tinka Lietuvai?“