kacynskis_lechas

Toks klausimas keliamas vokiškame internetiniame laikraštyje adresu http://www.nexus-magazin.de/index/polnischer-flugzeugabsturz-bei-katyn-wurden-die-ueberlebenden-exekutiert. Jame rašoma, jog internete atsirado neįtikėtinas vaizdo įrašas. Manoma, jog buvo filmuota netrukus po to, kai lėktuvas nukrito. Girdisi šūviai, balsai šaukia „Nežudyk mūsų“ ir „Dink iš čia.“ Pasak autoriaus, vienareikšmiškai aiškinti vaizdo įrašą sunku, bet pasiklausęs tikrai gali pagalvoti, kad vyksta katastrofą išgyvenusiųjų egzekucija.

Rimčiausią šio vaizdo įrašo aptarimą ir analizę anglų kalba galima paskaityti diskusijų forume, kurį galima rasti anksčiau nurodytu adresu puslapyje paspaudus  Above Top Secret

Continue reading „Ar išgyvenusiems Lenkijos lėktuvo katastrofą buvo įvykdyta egzekucija?“

sikorskis_w

Jūsų leidinyje užtektinai išsamiai rašyta apie Lenkijos prezidento Lecho Kačinskio ir jį lydėjusios delegacijos žūtį aviakatastrofoje prie Smolensko (Lenkijos prezidentas skubėjo pagerbti Katynės aukas). Įdomios ir Mindaugo Peleckio, ir Valerijos Novodvorskajos pastabos. Tačiau per mažai, man regis, pabrėžta, kodėl L.Kačinskis labai skubėjo į Katynės iškilmes. O skubėjo todėl, kad Lenkijos premjeras Donaldas Tuskas kartu su Rusijos premjeru Vladimiru Putinu pirmieji pagerbė Katynėje sušaudytų tūkstančių lenkų karininkų atminimą. Pagerbė taip, kad tik aplenktų Lenkijos prezidentą L.Kačinskį ir jo delegaciją. Ir aplenkė. Į Katynę abiejų šalių ministrai pirmininkai D.Tuskas ir V.Putinas atvyko pirmieji. L.Kačinskis liko net nepakviestas. Štai kodėl L.Kačinskis skubėjo. Taigi kai Lenkijos premjeras D.Tuskas neva nuoširdžiai lieja graudžias ašaras dėl L.Kačinskio mirties, – netikėkite. Tos ašaros nėra nuoširdžios.

Continue reading „Paslaptinga lenkų generolo Vladislavo Sikorskio žūtis“

kacynskis_lechas

Kol Lenkijos prezidento Lecho Kačynskio ir kartu su juo skridusių žmonių žūties paslaptis tebėra mįslė, kaimyninės šalies spaudoje pasirodė informacijos, jog yra viena tarnyba, kuri tiksliai žino, kas nutiko balandžio 10-ąją prie Smolensko. Tai – Lenkijos karinė kontržvalgyba (SKW, Służba Kontrwywiadu Wojskowego).

Pirmiausia pasidomėkime, kas gi yra ši paslaptinga organizacija, apie kurią kalbama tik puse lūpų. SKW įkurta neseniai – 2006 m. spalio 1 d., kartu su SWW (Lenkijos karine žvalgyba). Šios tarnybos atsirado 2006 metais reformavus Lenkijos žvalgybos sistemą. Žvalgybininkai pavaldūs Lenkijos Vyriausybei, Gynybos ministerijai, jų veiklą kontroliuoja Seimo Specialiųjų tarnybų komitetas. SKW ir SWW nėra pavaldūs prokuratūrai.

Continue reading „Lenkijos karinė kontržvalgyba žino L.Kačynskio žūties paslaptį?“

lektuvas_krenta

Balandžio 18-osios vakarą, vos palaidojus Lenkijos prezidentą Lechą Kačinskį, orai Europoje staiga nusigiedrijo: nors vos prieš porą dienų prognozuota, kad oro uostus, ko gera, teks uždaryti beveik pusmečiui, staiga vulkaninės dulkės iš Islandijos ugnikalnio tapo nebepavojingos.

Balandžio 10-osios rytą įvykusi tragedija, kai paslaptingomis aplinkybėmis Rusijoje, šalia Katynės žudynių vietos, žuvo Lenkijos prezidentas su žmona ir daugybė aukštų Lenkijos pareigūnų, karininkų, dvasininkų, kultūros veikėjų, mums duoda daug peno apmąstymams. Šįkart kiek atitolkime nuo politikos ir pamąstykime apie ugnikalnius.

Continue reading „Lecho Kačinskio lėktuvas susprogdintas elektromagnetinio impulso pagalba?“

novodvorskaja_1

Katynę – 1 pridengė Katynė – 2. Įrodymų nėra ir nebus. Vietoj jų aš turiu absoliutų tikrumą. Prezidentas Lechas Kačynskis buvo krislas čekistų akyje, jį talžė sovietiniai telekanalai, kaip ir prezidentus Juščenko ir Saakašvilį.

Jis užmokėjo išsyk už viską: už Gruzijos palaikymą, už tą didvyrišką reisą į Tbilisį; už stipendijas ir vietas universitetuose baltarusių studentams; už prieglobstį čečėnų interneto svetainėms ir čečėnams pabėgėliams; už bandymus teisti Jaruzelskį; už antisovietizmą ir antikomunizmą; už vakarietišką orientaciją; už filmą “Katynė” ir už klausimus apie Katynę; už aktyvų vaidmenį NATO aljanse. Kas skirta lenkams sukilėliams? Trys Lenkijos padalijimai; Kosčiuškos sukilimo numalšinimas 1794 m.; sukilimai 1831 ir 1863 m.; 1920 m. karas; 1939 m. okupacija, Katynė; Varšuvos blokas; karo padėtis 1981 m. ir, pagaliau, antroji Katynė 2010 m. Karas nepasibaigė, karas tarp laisvės ir vergijos nesibaigs niekada, o tasai apkapotas SSRS gabalas, kuriame mes gyvename, kariauja prieš laisvę.

Continue reading „Katynė – 2 (koncernas “LEDKIRTIS – INTERNEŠNL” veiks, kol bus KGB)“