video_cip

Kuo įsiminė Audrės Kudabienės laida apie Vilties Prezidento Stasio Lozoraičio mirties aplinkybes? Kodėl neįtikinamos parlamentaro Sauliaus Stomos versijos apie pirmuosius Prezidento rinkimus? Kodėl Adolfui Šleževičiui buvo leista tapti premjeru ir kokį čia vaidmenį suvaidino “pilkasis kardinolas” Vladimiras Beriozovas?  Kodėl iš postų būtina vyti visus valstybės tarnautojus, kurie tautą pravardžiuoja “minia”? Kodėl kuriamas Lino Karaliaus ir Aleksandro Sacharuko kaip “atpirkimo ožių” mitas? Kodėl Seimo narys Vytenis Andriukaitis neturi teisės moralizuoti kolegų? Kokios bausmės nusipelnė amžinasis Seimo “turistas” Egidijus Vareikis? Kokia tikroji parlamentaro Manto Adomėno problema? Ar būtina keisti rinkimų į Seimą tvarką? Ar būtina Ypatingojo Prokuroro institucija? Kodėl viešojoje erdvėje tiek daug specialiai brukamos dezinformacijos apie Tautos Ateities Forumą? Koks TAF požiūris į pedofilijos skandalą bei mažinamas pensijas? Kokią peticiją pasirašyti ragina TAF valdyba? Kodėl TAF vadovybė mano, jog reikia atsisakyti „partinių sąrašų“ bei ženkliai sumažinti Seimo narių skaičių? 

Videostudijos “SLAPTAI” svečias – Tautos Ateities Forumo (TAF) pirmininkas dr. Algimantas MATULEVIČIUS.

Continue reading „Ar tikrai Stasys Lozoraitis buvo nunuodytas?“

sacharuk

Ketvirtadienis. Keturiolikta valanda. Sėdu prie kompiuterio tuo metu, kai Seimo pirmininkė Irena Degutienė prieš netrukus prasidėsiantį slaptą balsavimą dėl apkaltos Linui Karaliui ir Aleksandrui Sacharukui palinki visiems Seimo nariams skanių pietų.

Lietuvos televizijos transliacija iš tautos atstovybės būstinės, kur nuo pat ryto vyko aršūs debatai, išmesti lauk iš Seimo tuos du narius ar ne, laikinai nutraukiama.

Už savo daugiabučio lango matau prie konteinerio palinkusią senutę, ji, matyt, irgi ruošiasi pietauti, ir jai, dingojas, visai nesvarbu, kaip toji „korida“, anot prieš pietus ugningai kalbėjusiojo Seimo nario Jono Ramono, pasibaigs.

Continue reading „Skerstuvės Seime“

kaltina

Seimo nariai Aleksandras Sacharukas ir Linas Karalius sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Konstituciją. Tai nusprendė išvadą paskelbęs Konstitucinis Teismas.

Man labai patiko, kad Konstitucinis teismas kaip pirmokams Seimo nariams paaiškino jų darbo esmę. Teismas pabrėžė, kad Konstitucija iš Seimo nario besąlygiškai reikalauja ištikimybės priesaikos vien Lietuvos valstybei, pasižadėjimo gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus.

Continue reading „Pagaliau aišku – sacharukai ir karaliai negalės daryti bet ko“

sacharuk

“Toks neteisėtas Seimo nario, Seimo frakcijos “Viena Lietuva” (dabar – Krikščionių frakcija) ir Seimo Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininko Aleksandro Sacharuko elgesys, kai iš esmės sąmoningai, sistemingai ir tyčia naudojamasi kito Seimo nario pažymėjimu, o viešumoje pateikiama akivaizdžiai melaginga ir tikrovės neatitinkanti informacija apie savo veiksmus teigiant, kad LR Seimo elektroninė balsų skaičiavimo sistema yra netobula, – leidžia daryti išvadą, jog A.Sacharukas šiurkščiai pažeidė LR Konstituciją ir sulaužė Seimo nario duotą priesaiką, kuria A.Sacharukas įsipareigojo “gerbti ir vykdyti LR Konstituciją ir įstatymus” ir prisiekė “visomis išgalėmis sąžiningai tarnauti Tėvynei”.

Continue reading „Lemtinga Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininko Aleksandro Sacharuko klaida“

linas_karalius

Visuomenės aktualijų portalui Slaptai.lt pavyko gauti labai įdomų Seimo Specialiosios tyrimų komisijos dokumento projektą. Tame projekte išsamiai išdėstyta, kaip buvo apklausiamas keliones į egzotiškas šalis pamėgęs parlamentaras Linas Karalius, kokius argumentus pateikė jo oponentai, o kokius – šalininkai. To dokumento projektas vadinasi “išvada dėl pagrindo pradėti apkaltos procesą Seimo nariui Linui Karaliui”. Skaitant šį projektą ne sykį kilo mintis: juk tokių piktnaudžiavimų tarnybine padėtimi padoriose, rimtose, demokratinėse valstybėse visai neturėtų būti. Šiandien skelbiame įspūdžius, patirtus perskaičius išvadas dėl apkaltos Seimo nariui L.Karaliui pagrįstumo. Rytoj pateiksime savo įspūdžius, patirtus perskaičius “išvadas dėl pagrindo pradėti apkaltos procesą Seimo nariui Aleksandrui Sacharukui”.

Continue reading „Ar Seimo nario Lino Karaliaus išdaigos vertos apkaltos?“

joga_himalajai

Joga (sanskr. „jungtis“, „susijungimas su Dievu“) – tūkstantmečius kurta ir puoselėta fizinės ir dvasinės sveikatos praktika. Pirmieji duomenys apie ją siejami su akmeninėmis figūrėlėmis, vaizduojančiomis jogos pozas. Joms – apie 5000 metų.

Pirmąkart joga paminėta „Vedose“ – didžiuliame šventraštyje, kuriam taip pat ne vienas tūkstantis metų. Tačiau vadinamąja „jogų biblija” laikomas indo Patandžalio kūrinys „Jogos sutros“ ir kiti klasikiniai jogos kūriniai Vakarus pasiekė ne taip seniai – simboline data vadinami 1893 metai, kai iš Indijos į Čikagoje vykusį Pasaulio religijų parlamentą atvyko Svamis Vivekananda (1863-1902), žymiojo mistiko Šri Ramakrišnos (1836-1886) mokinys. Jis ketverius metus JAV skaitė paskaitas apie jogą, suskirstė ją į keturis kelius, sudomindamas iki tol nelabai ką apie tai žinojusius vakariečius[1].

Continue reading „Ar lietuviai gali būti jogais?“

perspejimas

Lietuvoje veikia new age pakraipos naujasis religinis judėjimas (NRJ), vadinamas Lietuvos tautine mokykla[1]. Kiti pavadinimai – Ateities mokykla, M. Ščetinino mokykla. Tarp jos įkūrėjų – munistų, Anastasijos sekėjų atstovai.

Ši organizacija neturi nieko bendro su Lietuvos patriotiniais idealais, ji ieško žmonių, turinčių sodybas, kad galėtų jose įsikurti, paremti judėjimą. NRJ atstovai teigia esantys tiesiog grupelė gerų, sąmoningų, aktyvių žmonių, kuriuos vienija bendra vizija apie kitokią mokyklą. Savo veiklą jie teigia grindžiantys humanizmo, aktyvaus dalyvavimo, tolerancijos, meilės gamtai, Dievui, tėvynei ir žmonėms principais. Viešoji įstaiga „Tautinė mokykla“ įkurta 2004 m., turint tikslą sukurtą alternatyvią mokyklą, veikiančią humanistinės pedagogikos pagrindu.

Continue reading „Keletas kritinių pastabų apie organizaciją „Lietuvos tautinė mokykla““

mafia-woman

Seime prasidėjęs Seimo nario Lino Karaliaus apkaltos procesas gali parodyti tikrąjį jėgų santykį Seime. L.Karaliaus veikloje aptinkami įvairūs paslaptingi momentai, susiję ne tik su jo kelionėmis, bet ir su įtartinais finansiniais sandėriais. 2009 metų gruodžio 28 dieną į viešosios įstaigos  ,,Gyvenimas džiaugsme” sąskaitą iš Sveikatos apsaugos ministerijos pervesta 20 tūkstančių litų. Šiai viešajai įstaigai formaliai vadovauja L.Karaliaus motina. Kai kas daro prielaidas, kad šiuos pinigus L.Karalius panaudojo savo kelionei į Tailandą, Kambodžą ir Singapūrą. Šio politiko veiksmais pagrįstai piktinasi visuomenė, bet ar G.Kirkilo, V.Gapšio ir kai kurių kitų Seimo narių veikla mažiau skandalinga?

Continue reading „Kas yra mafija Lietuvoje?“

linas_karalius

Nors dar vasario viduryje buvo skelbiama, kad kovo pradžioje bus teikiamos kandidatūros į itin svarbių valstybės institucijų – Valstybės saugumo departamento ir Generalines prokuratūros vadovų postus, tačiau dabar aiškėja, kad šis procesas gali užsitęsti. Kol kas dar nesutampa prezidentės D.Grybauskaitės ir kai kurių Seimo atstovų pozicijos dėl kandidatų į šiuos svarbius postus. Tikimasi, kad vis tik pavyks pasiekti kompromisus.

Po pagarsėjusių Seimo nario Lino Karaliaus klajonių po užsienį estafetę jau perima kiti politikai. L.Karalius nuo 2009 metų gruodžio pabaigos daugiau nei mėnesį šlaistėsi po užsienį, praleisdamas Seimo posėdžius. Per tą laiką jis su drauge pabuvojo Tailande, Kambodžoje, Singapūre, ir grįždamas į Lietuvą, dar kelioms dienoms užsuko į Maskvą.

Continue reading „Bet “Karaliaus sindromas” toliau plinta“