Kiekvienoje profesijoje yra pavardžių, kurios tarsi tos profesijos kokybės ženklas. Vladimiras Lisicynas – ši pavardė puikiai žinoma ir kelia didžiulę pagarbą tiems, kas praktikuoja rytų kovų menus. Vilnietis V.Lisicynas yra Lietuvos tradicinio aikido federacijos prezidentas, Pasaulinės Kokoro Sufederacijos prezidentas, savigynos kovos menų profesorius, akademikas.

Jo vadovaujamos federacijos užsiėmimus lanko garsūs šalies mokslų daktarai, verslininkai, diplomatai, policijos darbuotojai. Į jo federaciją nesibaimindami, kad bus mokomi žiaurumo ar įtraukiami į nusikalstamas grupuotes, savo vaikus leidžia tėvai. 

Continue reading „Kovos menų patriarchas“

« 1 2 »

Vilniaus Tradicinio aikido centre surengtas Lietuvos Tradicinio aikido federacijos kvalifikacinis egzaminas 1-ajam Kyu. Egzaminui pirmininkavo  prof. Vladimiras Lisicynas, vadovaujantis Lietuvos Tradicinio Aikido federacijai (LTAF).

Kyu egzaminą išlaikė: Arvydas Žilinskas ir Vladimir Tonkich. Sertifikatai iškilmingai buvo įteikti: Paulinai Raicevičiūtei (6 Kyu) ir Arūnui Trilikauskui (5 Kyu).

Slaptai.lt skelbia pluoštą nuotraukų, pasakojančių apie šį įspūdingą renginį.

Gintaro Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

2013.07.06

« 1 2 »

Portalo Slaptai.lt skaitytojai bei žiūrovai puikiai žino, kad mūsų internetinė svetainė draugauja su prof. Vladimiro Lisicyno vadovaujama Lietuvos Tradicinio Aikido federacija (LTAF). Esame paskelbę ir straipsnių, ir nuotraukų, ir videoreportažų, pasakojančių, kaip treniruojasi LTAF nariai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Ypač įspūdingos mums pasirodė Vilniuje surentos pratybos drauge su Italijos kovų menų specialistais, keletą dienų trukusi stovykla, organizuota Nemenčinėje, bei AI KI DO kovotojų pasirodymas rugsėjo mėnesį Vilniuje organizuotoje šventėje “Sostinės dienos – 2012”.

Mūsų reportažai iš LTAF ir Specnaz Global sistemos (SGS) treniruočių bei renginių sulaukdavo didelio skaitytojų dėmesio. Tikimės, jog neliks nepastebėtas ir šis pluoštas nuotraukų. Prof. Vl.Lisicyno vadovaujami sportininkai jau pradėjo naująjį, 2013-ųjų metų, treniruočių sezoną.

Naujojo sezono atidarymo metu Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas prof. Vl.Lisicynas portalo Slaptai.lt žurnalistui Gintarui Visockui įteikė “Garbės medalį” (“Medal of Honour”). Tai – padėka už bendradarbiavimą.

2012.10.21

« 1 2 »

Kaip elgtis, jeigu jus užuolė chuliganas, bandantis iš rankų išplėšti piniginę ar lietsargį? O ar įmanoma apsiginti, jeigu jums kelią užtvėrė peiliu, durklu ar kardu ginkluotas priešas? Prof. Vladimiro Lisicino vadovaujami Lietuvos Tradicinio AIKIDO Federacijos sportininkai tvirtina, jog “nėra padėties be išeities”.

Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje rugsėjo 1-ąją jie demonstravo, kaip įmanoma duoti deramą atkirtį net keletą sykių stipresniam užpuolikui. Šis AIKIDO kovotojų pasirodymas “Sostinės dienose – 2012” tapo vienu iš įspūdingiausių renginių. Jis sutraukė gausų būrį žiūrovų.

Slaptai.lt skelbia Gintaro  Visocko fotoreportažą.

2012.09.02

Atidesni portalo Slaptai.lt skaitytojai bei žiūrovau jau pastebėjo, jog mūsų internetinė svetainė draugauja su prof. Vladimiro Lisicyno vadovaujama Lietuvos Tradicinio Aikido federacija (LTAF). Esame paskelbę ir straipsnių, ir nuotraukų, ir videoreportažų, pasakojančių, kaip treniruojasi LTAF nariai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ypač įspūdingos mums pasirodė Vilniuje surentos pratybos drauge su Italijos kovų menų specialistais bei keletą dienų trukusi stovykla, šių metų vasarą organizuota Nemenčinėje.

Visi mūsų reportažai iš LTAF ir Specnaz Global sistemos (SGS) treniruočių bei renginių sulaukdavo didelio skaitytojų dėmesio. Tikimės, jog neliks nepastebėtas ir šis pluoštas nuotraukų. Jose – Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos naujojo sezono atidarymo akimirkos. Iškilmių metu Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas prof. Vladimiras Lisicynas portalo Slaptai.lt žurnalistui Gintarui Visockui įteikė 2011-ųjų metų “Tenchi Bogyo Ryu” Garbės statulėlę ir padėką už bendradarbiavimą bei “Tenchi Bogyo Ryu” propagavimą.

Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas Grand Master Vladimiras Lisicynas garbės raštu apdovanojo ir žurnalistę Daivą Norkienę, taip pat intensyviai besidominčią kovos menais.

2011.11.06