snoras

Atrodo, pildosi juodžiausios prognozės, kad įtariamas aferistas Vladimiras Antonovas ims pagal dūdelę šokdinti Lietuvos teisinę ir politinę sistemą.

Nors Londono teismas areštavo buvusio „Snoro“ savininko turto už 1,7 mlrd. litų, jam dar turėjo likti pakankamas kiekis neapskaitytų finansų. Neabejotina, kad tie pinigai bus ir jau yra naudojami visapusiškai gynybai. Vargu ar kas galėtų pasiūlyti V.Antonovui geresnį gynybos planą, nei bandymas apkaltinti Lietuvą, kad su „Snoro“ savininkais buvo susidorota dėl politinių motyvų. Tas planas nuosekliai vykdomas.

Continue reading „Apsisnorino iki ausų“

antonov_vladimir

Apie 1985 metus Kremliuje SSRS ekonominio kracho akivaizdoje buvo nuspręsta, kad nomenklatūriniai komunistai, nusipelnę kagėbistai ir jų vaikai turi tapti kapitalistais ir toliau valdyti „liaudies mases“.

Kremliaus bonzoms ir jų satrapams Lietuvoje  nusibodo vien skaityti KGB ataskaitas apie pūvantį Vakarų kapitalizmą bei apie pinigų galios teikiamus malonumus, kai jų nereikia slėpti. Jie jėga pasisavino tai, kas dar turėjo vertę pasaulio rinkose – naftos ir dujų telkinius, metalus ir kitka, o už gautus pinigus pradėjo pirkti nuosavybę Vakaruose, ypač Europos Sąjungos valstybėse, taip pat ir Lietuvoje. Tuo požiūriu labai charakteringa yra skandalo Lietuvos „Snoro“ banke autoriaus Rusijos piliečio ir  Londono gyventojo Vladimiro Antonovo „karjera“.

Continue reading „Įtariamasis V. Antonovas „Snoro“ byloje“

berezovskij_besharova

Londone gyvenantis milijonierius Borisas Berezovskis po metus trukusių teisminių procedūrų galų gale išsiskyrė su žmona – Galina Bešarova. Politinio pabėgėlio statusą Didžiojoje Britanijoje turinčio Boriso Berezovskio žmona Galina pamaloninta rekordinio dydžio kompensacija.

Aukščiausiame Londono teisme susitarta, kad Galina Bešarova gaus šimtus milijonų dolerių siekiančią kompensaciją. “Evening Standart” teigia, kad kompensacijos dydis – milžiniškas, įspūdingas. Leidinys BFM.ru bandė teirautis B.Berezovskio, kiek pinigų jis sutiko atseikėti buvusiai žmonai. Bet verslininkas nepanorėjo nurodyti, kokia konkreti suma numatyta jo buvusiai žmonai. Sprendžiant iš B.Berezovskio tono galima įtarti, kad verslininkas nėra labai nusiminęs.

Continue reading „Boriso Berezovskio skyrybos“