timosenko-jevgenija

Leidinys „Tagesspiegel“ spausdina interviu su Julijos Timošenko dukterimi Jevgenija.

Pirmiausias klausimas buvo apie Ukrainos opozicijos lyderės, gruodžio pabaigoje išvežtos etapu į koloniją Charkove, sveikatą.

Jevgenija Timošenko pranešė, kad jai leista lankyti motiną dukart per savaitę. Pasak jos, šiuo momentu Julija Timošenko negali nei sėdėti, nei vaikščioti, nes jai labai skauda nugarą. Pasak Jevgenijos, „sekmadienį mano motina prarado sąmonę, išgėrusi kažkokių vaistų, ir išbuvo be sąmonės porą valandų“. Pasak jos, gydytojas atėjo tik po 20 minučių.

Continue reading „Interviu su Jevgenija Timošenko: “Mano motinos gyvybė pavojuje”“

timosenko-

Julijos Timošenkos sveikatos būklė pastaruoju metu tapo vos ne Ukrainos valstybine paslaptimi. Ukrainos valdžia teikia tik bendrojo pobūdžio pranešimus apie kalėjime kalinčios buvusios Orandžinės revoliucijos lyderės savijautą. Šią temą narplioja Nikola Lombardoci laikraštyje “La Repubblica”.

Pasak N.Lombardoci, niekas iš tų, kurie kiekvieną dieną susirenka prie Charkovo pataisos darbų kolonijos, iš tiesų nieko tikslaus nežino apie Juliją Timošenko. Nei kokia jos sveikatos būklė, nei kur ji laikoma – kolonijos ligoninėje ar įprastoje kameroje? Remiantis paskutiniaisiais pranešimais, žinoma tik tiek, jog į įspūdingą kasą šukuoti plaukus pamėgusi J.Timošenko šiuo metu uždaryta “baltame šios kolonijos pastate”.

Continue reading „Julijos Timošenkos rėmėjai baiminasi pačio blogiausio scenarijaus“