Prieš metus Carla Bruni-Sarkozy paliko Eliziejaus rūmus. Buvusi šalies pirmoji dama paneigė visas prognozes: ji vėl tampa stiliaus ikona, grįžta prie dainavimo ir paneigia savo serijinės gundytojos šlovę. „Su Sarkozy aš jaučiuosi saugi. Jo labui aš tikiuosi, kad jis nekels savo kandidatūros“. Interviu su Carla spausdina laikraštis La Repubblica.

„Su juo aš jaučiuosi apsaugota, rami“. Kitame gyvenime Carla Bruni, tada dar ne Sarkozy, garsėjo kaip serijinė gundytoja, galinti nugalėti net tokias roko žvaigždes, kaip Mikas Jaggeris, ir Paryžiaus filosofus, kaip tėvas ir sūnus Enthovenai. Dar prieš keletą metų dainininke tapęs modelis didžiavosi „tūkstančiu meilužių“ ir menku polinkiu į monogamiją“, – rašo straipsnio autorė Anais Ginori.

Continue reading „Carla Brunni–Sarkozy: „Po 40 metų aš teberūkysiu ir tebegersiu šampaną““

liudmila_putina

Liudmila Putina, Vladimiro Putino žmona, pastaruoju metu, anot “The Daily Beast”, tapo „dar didesnė nematomoji, negu kada nors“.

„Tokios aplinkybės išprovokavo kai kokius gandus, bet jie daugiausia sutinkami abejingai“, – rašo žurnalistė Anna Nemcova.

55-asis Liudmilos Putinos gimtadienis (sausio 6-ąją) šiemet praėjo nepastebimai: „Nei šventimo gatvėse, nei įsimenančių koncertų, nei fejerverkų. Pagrindinėje žiniasklaidoje – nė žodžio“, – pastebi autorė. Net internete Rusijos gyventojai paprasčiausiai neužsiminė apie Liudmilą Putiną.

Continue reading „Vladimiro Putino žmona praktiškai dingo, bet rusų tai nejaudina“