Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, pasirašė dekretą, kuriuo kreipiasi į Teisėjų tarybą patarimo dėl Vilniaus apygardos teismo teisėjų Godos Ambrasaitės-Balynienės, Antano Rudzinsko ir Algimanto Valantino skyrimo Lietuvos apeliacinio teismo teisėjais.

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija, atsižvelgdama tiek į teisinio darbo kokybės rodiklius, tiek į asmenines savybes, iš 20 atrankoje dalyvavusių kandidatų šiuos teisėjus vienbalsiai įvertino kaip tinkamiausius Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų pareigoms eiti.

Continue reading „Prezidentė teikia Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų kandidatūras“

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl penkių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

„Visada atminkite pagrindinį savo tikslą – ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus. Jūsų tvirčiausia atrama šiame kelyje – ištikimybė Lietuvai ir teisės viršenybės paisymas. Nuo jūsų priklausys žmonių pasitikėjimas ne tik teisingumu, bet ir valstybe“, – priimdama priesaikas sakė Prezidentė.

Continue reading „Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas“