Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas


Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl penkių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

„Visada atminkite pagrindinį savo tikslą – ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus. Jūsų tvirčiausia atrama šiame kelyje – ištikimybė Lietuvai ir teisės viršenybės paisymas. Nuo jūsų priklausys žmonių pasitikėjimas ne tik teisingumu, bet ir valstybe“, – priimdama priesaikas sakė Prezidentė.

Šalies vadovės teigimu, teisėjo priesaika yra kur kas daugiau nei žodžiai. Jie reiškia ypatingą atsakomybę ir misiją sąžiningai vykdyti teisingumą. Prezidentė pabrėžė, kad aukšta teisėjų profesinė kompetencija, įgūdžiai ir žinios privalo stiprinti mūsų visuomenę ir jos pasitikėjimą teismais.

Anykščių rajono apylinkės teismo teisėja paskirta Justė Baubonytė, Akmenės rajono apylinkės teismo teisėjomis – Daiva Domeikienė ir Daiva Maneikienė, Raseinių rajono apylinkės teismo teisėja paskirta Sigita Kazlauskienė, Šilalės rajono apylinkės teismo teisėja – Lina Šakarnienė.

Naujai paskirtoms teisėjoms Prezidentė palinkėjo būti įkvepiančiu pavyzdžiu visiems, o savo atkaklumu, ištverme ir išmintimi nuolat kurti pagarbos ir pasididžiavimo vertą teisinę Lietuvos valstybę.

Informacijos šaltinis – Prezidentės spaudos tarnyba (www.lrp.lt)

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: Lietuvos respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2015.10.13; 09:06

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *