Kiekvienoje profesijoje yra pavardžių, kurios tarsi tos profesijos kokybės ženklas. Vladimiras Lisicynas – ši pavardė puikiai žinoma ir kelia didžiulę pagarbą tiems, kas praktikuoja rytų kovų menus. Vilnietis V.Lisicynas yra Lietuvos tradicinio aikido federacijos prezidentas, Pasaulinės Kokoro Sufederacijos prezidentas, savigynos kovos menų profesorius, akademikas.

Jo vadovaujamos federacijos užsiėmimus lanko garsūs šalies mokslų daktarai, verslininkai, diplomatai, policijos darbuotojai. Į jo federaciją nesibaimindami, kad bus mokomi žiaurumo ar įtraukiami į nusikalstamas grupuotes, savo vaikus leidžia tėvai. 

Continue reading „Kovos menų patriarchas“

« 1 2 »

Portalo Slaptai.lt skaitytojai bei žiūrovai puikiai žino, kad mūsų internetinė svetainė draugauja su prof. Vladimiro Lisicyno vadovaujama Lietuvos Tradicinio Aikido federacija (LTAF). Esame paskelbę ir straipsnių, ir nuotraukų, ir videoreportažų, pasakojančių, kaip treniruojasi LTAF nariai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Ypač įspūdingos mums pasirodė Vilniuje surentos pratybos drauge su Italijos kovų menų specialistais, keletą dienų trukusi stovykla, organizuota Nemenčinėje, bei AI KI DO kovotojų pasirodymas rugsėjo mėnesį Vilniuje organizuotoje šventėje “Sostinės dienos – 2012”.

Mūsų reportažai iš LTAF ir Specnaz Global sistemos (SGS) treniruočių bei renginių sulaukdavo didelio skaitytojų dėmesio. Tikimės, jog neliks nepastebėtas ir šis pluoštas nuotraukų. Prof. Vl.Lisicyno vadovaujami sportininkai jau pradėjo naująjį, 2013-ųjų metų, treniruočių sezoną.

Naujojo sezono atidarymo metu Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas prof. Vl.Lisicynas portalo Slaptai.lt žurnalistui Gintarui Visockui įteikė “Garbės medalį” (“Medal of Honour”). Tai – padėka už bendradarbiavimą.

2012.10.21

video_sl

Visuomenės aktualijų portalas Slaptai.lt ne sykį rašė apie visuomet didelio susidomėjimo sulaukančias Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos organizuojamas pratybas, vasaros stovyklas, tarptautines varžybas. Slaptai.lt ir Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos bendradarbiavimas tęsiasi ir šiemet. Štai praėjusį savaitgalį Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos vadovybė buvo surengusi vaikams skirtas varžybas. Oficialus varžybų pavadinimas – “Sezono taurė”. Varžybose dalyvavo keliasdešimt vaikų iš visos Lietuvos. Berniukai ir mergaitės demonstravo savo taiklumą šaudydami iš pneumatinių šautuvų, lankų, kaudamiesi improvizuotais kardais, įveikdami “Drakono taką”…

Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijai vadovauja tarptautinės klasės didmeistris Grand Master prof. Vladimiras Lisicynas. 

Continue reading „Ar labai sunku įveikti “Drakono taką”?“

« 1 2 »

Visuomenės aktualijų portalas Slaptai.lt ne sykį rašė apie visuomet didelio susidomėjimo sulaukančias Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos organizuojamas pratybas, vasaros stovyklas, tarptautines varžybas. Slaptai.lt ir Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos bendradarbiavimas tęsiasi ir šiemet.

Štai praėjusį savaitgalį Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos vadovybė buvo surengusi vaikams skirtas varžybas. Oficialus varžybų pavadinimas – “Sezono taurė”. Varžybose dalyvavo keliasdešimt vaikų iš visos Lietuvos. Berniukai ir mergaitės demonstravo savo taiklumą šaudydami iš pneumatinių šautuvų, lankų, kaudamiesi improvizuotais kardais, įveikdami “Drakono taką”…

Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijai vadovauja tarptautinės klasės didmeistris Grand Master prof. Vladimiras Lisicynas.

“Sezono taurės” nugalėtojais tapo Audrius Būtėnas, Gabrielė Paukštytė ir Dovydas Česnuitis. Visi jie priklauso Alytaus tradicinio AI KI DO klubui.

Specialiuoju prizu už drąsą kaunantis improvizuotais kardais apdovanotas Arnas Beitnaras.

Šaudymo varžybose pirmąsias vietas laimėjo Gabrielė Paukštytė ir Arnas Jančiukas.

“Drakono taką” sparčiausiai, taisyklingiausiai įveikė taip pat Gabrielė Paukštytė.

Kovą su kardais laimėjo Viltė Verseckaitė.

Savo skaitytojams pateikiame pluoštą nuotraukų, pasakojančių apie įspūdingas “Sezono taurės” varžybas.

Gintaro Visocko (Slaptai.lt) ir Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos nuotraukos. 

2012.05.16

Atidesni portalo Slaptai.lt skaitytojai bei žiūrovau jau pastebėjo, jog mūsų internetinė svetainė draugauja su prof. Vladimiro Lisicyno vadovaujama Lietuvos Tradicinio Aikido federacija (LTAF). Esame paskelbę ir straipsnių, ir nuotraukų, ir videoreportažų, pasakojančių, kaip treniruojasi LTAF nariai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ypač įspūdingos mums pasirodė Vilniuje surentos pratybos drauge su Italijos kovų menų specialistais bei keletą dienų trukusi stovykla, šių metų vasarą organizuota Nemenčinėje.

Visi mūsų reportažai iš LTAF ir Specnaz Global sistemos (SGS) treniruočių bei renginių sulaukdavo didelio skaitytojų dėmesio. Tikimės, jog neliks nepastebėtas ir šis pluoštas nuotraukų. Jose – Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos naujojo sezono atidarymo akimirkos. Iškilmių metu Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas prof. Vladimiras Lisicynas portalo Slaptai.lt žurnalistui Gintarui Visockui įteikė 2011-ųjų metų “Tenchi Bogyo Ryu” Garbės statulėlę ir padėką už bendradarbiavimą bei “Tenchi Bogyo Ryu” propagavimą.

Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas Grand Master Vladimiras Lisicynas garbės raštu apdovanojo ir žurnalistę Daivą Norkienę, taip pat intensyviai besidominčią kovos menais.

2011.11.06 

« 1 2 »

Lietuvos tradicinio Ai Ki Do federacijos ir antikriminalinio, antiteroristinio parengimo sistemos atstovai Nemenčinėje šiemet surengė kasmetinę instruktorių treniruočių stovyklą – seminarą “SG Vasara 2011”. Stovyklai – seminarui vadovavo tarptautinės klasės didmeistris (Grand Master) Vladimiras Lisicynas. Taip pat dalyvavo tarptautiniai specialiosios savigynos ekspertai: Viktoras Boiko, Arūnas Marcinkevičius, Giedrius Misevičius ir Jurijus Sokolovas.

Į šią stovyklą buvo pakviestas ir visuomenės aktualijų portalo Slaptai.lt žurnalistas Gintaras Visockas. Apie šias unikalias pratybas jau esame paskelbę keletą straipsnių ir videoreportažų. Šiandien portale Slaptai.lt publikuojame pluoštą naujų, dar niekur neskelbtų nuotraukų, kuriose užfiksuotos įsimintiniausios stovyklos “SG Vasara 2011” akimirkos.

 Šias nuotraukas portalui Slaptai.lt padovanojo Lietuvos tradicinio Aikido federacijos prezidentas, pasaulinės „Spetsnaz/Specnaz Global“® sistemos mokyklos įkūrėjas, savigynos kovos menų tarptautinis ekspertas, profesorius, akademikas V.Lisicynas.

2011.07.31

sportas_00

Jau seniai knietėjo pamatyti, kaip Lietuvoje treniruojamasi pagal specialiąją “Specnaz Global” sistemą. Apie šią kovų rūšį, paremtą aikido principais, buvau girdėjęs daug atsiliepimų. Esą neįmanoma pasipriešinti aikido meną įvaldžiusiems specialistams, juolab jų – nugalėti. Žodžiu, apie šiuos rytų kovos menus Lietuvos visuomenėje gausu įvairiausių pasakojimų, paremtų kaip ir tikrais, taip ir pramanytais dalykais. Proga įsitikinti pačiam, kas gi tai per sportas, pasitaikė praėjusį savaitgalį – Vilniaus Tradicinio aikido centro salėje. Lietuvos tradicinio aikido federacijos prezidentas, pasaulinės „Spetsnaz/Specnaz Global“® sistemos mokyklos įkūrėjas, savigynos kovos menų tarptautinis ekspertas, profesorius, akademikas Vladimiras Lisicynas mielai sutiko papasakoti, kas tai per daiktas – toji “Specnaz Global” sistema.

Continue reading „Kovos menų profesorius Vladimiras Lisicynas: “Rytų kovos menai moko būti kantriais ir gailestingais”“