Artėjant Tarptautinei antikorupcijos dienai studentai domėjosi STT veikla


Gruodžio 2 dieną Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdyba kartu su Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalinės grupės ELSA Lietuva Vytauto Didžiojo universiteto filialo atstovais (VDU ELSA) artėjančios Tarptautinės antikorupcijos dienos proga organizavo VDU Teisės fakulteto ir Mykolo Romerio universiteto (MRU) Viešojo saugumo fakulteto studentų susitikimą su STT pareigūnais.

Diskusijoje su studentais dalyvavo STT Kauno valdybos viršininkas Darius Amšiejus, Ikiteisminio tyrimo skyriaus viršininkas Linas Burdulis ir Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Daina Paštuolienė.

Studentai domėjosi STT vykdomu baudžiamuoju persekiojimu, analizavo galimas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, susipažino su antikorupcine veikla Lietuvoje, aptarė galimybes įveikti korupcijos reiškinį taikant korupcijos prevencijos priemones, vykdant antikorupcinį visuomenės švietimą ir informavimą.

Panašius renginius STT Kauno valdyba kartu su VDU ELSA rengia jau treti metai. Anot renginio organizatorių, tai puiki galimybė teisę studijuojantiems studentams pagilinti savo žinias, susipažinti su institucijos darbu, problemomis ir formuoti ne tik savo nuostatas dėl korupcijos, bet ir apsispręsti dėl tolesnės profesinės veiklos.

Informacijos šaltinis – STT.lt portalas.

2015.12.02; 16:21

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *