Atliekamas tyrimas dėl išprievartavimo Eliziejaus rūmuose


Paryžius. EPA – ELTA nuotr.

Paryžius, lapkričio 12 d. (AFP-ELTA). Prancūzijos teisėsauga pradėjo tyrimą prieš vieną karį dėl kaltinimų išprievartavimu Eliziejaus rūmuose Paryžiuje. Jis kol kas formaliai laikomas ne kaltinamuoju, bet liudytoju, penktadienį pranešė teisėsaugos šaltiniai.
 
Viena karė kaltina šį asmenį liepą po vakarėlio ją išprievartavus Eliziejaus rūmuose, prezidento Emmanuelio Macrono rezidencijoje.
 
Eliziejaus rūmai pareiškė nekomentuosiantys vykstančio tyrimo. Kai tik apie tai buvo sužinota, imtasi priemonių paremti auką, sakoma rūmų pareiškime. Tyrimas, teisėsaugos šaltinių duomenimis, vyksta jau nuo liepos 12 dienos. Įtariamasis perkeltas dirbti į kitą vietą.
 
Laikraštis „Libération“ penktadienį rašo, kad spėjamas išprievartavimas įvykdytas per trijų darbuotojų išleistuvių vakarėlį Eliziejaus rūmuose. Prezidentas E. Macronas jame pasakė trumpą kalbą ir apie 22.00 val. atsisveikino. Vakarėlis griežtai saugomose Eliziejaus generalinio štabo patalpose, kur apie 30 karių dirba su ypač konfidencialiais klausimais, pavyzdžiui, susijusiais su misijomis užsienyje, tęsėsi toliau.
 
Čia vėliau ir įvykdytas išžaginimas. Jauna moteris, kaltinamojo kolegė, jau po kelių valandų kreipėsi į policiją.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2021.11.13; 07:20
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *