Aušrinė Armonaitė įvardino Laisvės partijos planus


Šeštadienį įsteigtos Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė Steigiamojo suvažiavimo metu įvardijo naujos liberalios politinės jėgos prioritetus bei artimiausius darbus.
 
Pasak išrinktos partijos pirmininkės, svarbiausi darbai šiuo metu yra partijos įregistravimas, partijų skyrių visoje Lietuvoje steigimas ir pasiruošimas 2020 metų Seimo rinkimams.
 
Anot jos, nėra baiminamasi kitų liberalių judėjimų konkurencijos, o rinkėjai, pasak Laisvės partijos pirmininkės, sugebės išsirinkti geriausius.
„Konkurencija yra geras dalykas, manau, kad rinkėjai ir liberaliai mąstantys žmonės Lietuvoje tikrai atsirinks ir pasirinks geriausius“, – žurnalistams sakė A. Armonaitė.
 
Politikė įvardijo, kad Laisvės partijos prioritetai visų steigėjų nutarimu yra švietimas, žmogaus teisės bei ekonomika.
 
„Nuo žmogaus viskas prasideda. Būtent nuo jo saviraiškos ir jo laisvės“, – sakė ji, prisimindama partizaninį judėjimą, kuris, pasak A. Armonaitės, rodė drąsą bei optimizmą.
 
„Tikiuosi, kad Lietuvos rinkėjai mumis patikės“, – pridūrė ji.
Į pirmąjį partijos suvažiavimą sugūžėjo per 850 bendraminčių, tačiau visų naujos liberalios partijos steigėjų skaičius gerokai viršija teisiniam partijos steigimui reikalingus 2 000.
 
ELTA primena, kad 2018 metų lapkritį A. Armonaitė su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi pasitraukė iš Liberalų sąjūdžio dėl kilusio konflikto su Liberalų sąjūdžio vadovybe. Nesutarimo priežastis – Vilniaus liberalų skyriaus sprendimas dalyvauti Savivaldos ir merų rinkimuose ne su partijos, o su R. Šimašiaus vedamu visuomeniniu komitetu. Vėliau jie paskelbė, jog kurs naują liberalų politinį judėjimą.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.06.02:30
print