B. Wallace’as patvirtino, kad Ukrainos kariškiai naudoja raketas „Storm Shadow“


Raketa. Aleksandro Valento nuotr.

Kyjivas, gegužės 18 d. (ELTA). Ukrainos kariškiai jau naudoja didelio nuotolio raketas „Storm Shadow“, kurias jiems perdavė Didžioji Britanija.
 
Kaip praneša portalas „rbc.ua“, remdamasis „Sky News“, tai pareiškė Jungtinės Karalystės gynybos ministras Benas Wallace’as.
 
„Galiu pasakyti tik tiek, kad, kiek suprantu, jos (raketos „Storm Shadow“) buvo naudojamos po to, kai pranešėme apie jų perdavimą Ukrainai, bet nenorėčiau leistis į detales“, – teigė B. Wallace’as.
 
Jis pridūrė, kad ginkluotės sistemos, kurias Ukrainai perdavė Vakarų sąjungininkai, buvo „galingos“ ir „padarė poveikį“.
 
Reikia pažymėti, kad informacija apie raketų „Storm Shadow“ panaudojimą smogiant Rusijos taikiniams Ukrainoje anksčiau pasirodė žiniasklaidoje. Žurnalistai rėmėsi Amerikos pareigūnais.
 
Portalas primena, jog gegužės 11 d. B Wallace’as patvirtino, kad jo šalis Ukrainai perdavė didelio nuotolio raketų „Storm Shadow“, kurios gali naikinti taikinius, esančius už daugiau kaip 250 kilometrų.
 
Vėliau Ukrainos prezidento biuro vadovo patarėjas Michailas Podoliakas pareiškė, kad tokios raketos padės priartinti karo su Rusija pabaigą.
 
Stasys Gimbutis (ELTA)
 
2023.05.19; 06:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *