Bagažinių turguje jau dairomasi rudens sezono prekių


Kaune savaitgaliais veikiantis Bagažinių turgus. Organizatorių nuotr.

Kaune savaitgaliais veikiantis Bagažinių turgus – ypač populiarus vasarą. Palankios oro sąlygos pritraukia daug pardavėjų ir pirkėjų.
 
Ypač aktualus jis tampa baigiantis šiltajam sezonui: vieni skuba pasitikti rudenį atlaisvintomis spintomis, palėpėmis ir sandėliukais, o kiti nepraleidžia progos artėjant šaltesniam metui įsigyti reikalingų drabužių ar daiktų.
 
Į Bagažinių turgų žmonės atvažiuoja savo automobiliais parduoti nebereikalingų, bet dar gerų daiktų. Dažniausiai, kaip teigiama pranešime, čia galima rasti dėvėtų drabužių, avalynės, vaikų žaislų, buitinės technikos, dviračių, žoliapjovių, nedidelių baldų, paveikslų, indų, interjero detalių ir kitokių dalykų.
 
Dabar dar aktualūs vasaros sezono daiktai: lauko baldai, dviračiai, skėčiai nuo saulės, sodo puošmenos, pripučiami baseinai, ratai ir kitos vandens pramogoms skirtos prekės. Tačiau po truputį artėjant rudeniui lankytojai ima rūpintis šiam metų laikui reikalingais daiktais.
 
„Daug lankytojų sulaukiame keičiantis sezonams, kai žmonės atvyksta parduoti daiktų, kurių jau nebereikės, ir kartu įsigyti to, ko trūksta prasidedant naujam sezonui. Tokį susidomėjimą jau pradedame jausti vasarai persiritus į antrą pusę“, – pranešime cituojama turgų organizuojančio prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovė Dovilė Lengvenienė.
Bagažinių turgus Kaune. Organizatorių nuotr.
 
Aktualiausi dalykai artėjant rudeniui – šiltesni drabužiai, šildytuvai, pledai, mokyklinės kuprinės, stalinės lempos, kėdės ir kai kurios kitos priemonės, tinkančios mokyklai.
 
Atvykę prekiauti žmonės savo daiktus pardavinėja iš automobilių. Esant nepalankiam orui gelbsti didžiulės palapinės, po kurių stogu telpa apie 200 prekiautojų. Bagažinių turgaus teritorija apjuosta specialiais prekybiniais konteineriais, kuriuose įsikūrę nuolatiniai turgaus prekeiviai.
 
Bagažinių turgus jau 11 metų organizuojamas Kauno prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.07.18; 08:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *