Baltarusijoje – karinės pratybos


Baltarusijos tankai. EPA – ELTA nuotr.

Baltarusijos gynybos ministras Viktoras Chreninas davė nurodymą surengti plataus masto taktines pratybas Gardino ruože. Tai sakoma ketvirtadienį žinybos tinklalapyje paskelbtame pranešime.
 
„Gynybos ministerijos vadovas iškėlė uždavinį surengti kompleksines taktines pratybas, kurių metu kariuomenė tobulins parengtį ir treniruosis gintis Gardino taktiniame ruože“, – pažymima jame. Pranešama, kad pratybose dalyvaus įvairios kariuomenės rūšys.
 
Pasak V. Chrenino, naktį į ketvirtadienį apie sprendimą surengti tokias pratybas buvo pranešta šalies prezidentui Aliaksandrui Lukašenkai, kuris patvirtino šį planą. Ministras pabrėžė, kad „renginio organizavimą asmeniškai kontroliuoja valstybės vadovas“.
 
„Galiu tvirtai pareikšti, kad ginkluotosios pajėgos pasirengusios, moralinė dvasia – stipri, ir mes pasiruošę įvykdyti uždavinius. Mums svarbiausia – išsaugoti mūsų šalies teritorijos vientisumą, suverenitetą ir nepriklausomybę“, – teigė V. Chreninas. „Mes visi baltarusiai, tai mūsų žemė, ir mes jos niekam neatiduosime“, – pabrėžė ministras.
 
Anksčiau A. Lukašenka įpareigojo Baltarusijos gynybos ministeriją „atidžiai sekti NATO kariuomenės judėjimą Lenkijoje ir Lietuvoje“, taip pat paskelbti visišką kovinę parengti prie šalies vakarinės sienos dislokuotose pajėgose.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.08.20; 19:20
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *