Bulgarijos kurortiniame mieste aptiktas dronas su sprogmenimis


Skraidantis aparatas. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Sofija, rugsėjo 18 d. (ELTA). Bulgarijos gynybos ministerija pirmadienį pranešė, kad nusiuntė specialią komandą apžiūrėti ir deaktyvuoti sprogmenis nešusį droną, kuris sekmadienio vakarą buvo pastebėtas Juodosios jūros pakrantės kurortiniame mieste Tiulenove.
 
Naujienų agentūra „Reuters“ cituoja ministerijos pranešimą, kuriame teigiama, kad po apžiūros komanda spręs, kaip bepilotį sunaikinti. Priduriama, kad komanda buvo išsiųsta to paprašius regioninei vyriausybei.
 
„Tikrai galime manyti, kad jis (dronas) yra susijęs su karu, kurį Rusija pradėjo prieš Ukrainą“, – žurnalistams pareiškė gynybos ministras Todoras Tagarevas. Jis nepateikė daugiau detalių apie galimą drono kilmę ir jo atsiradimo Bulgarijoje aplinkybes.
 
Šablos savivaldybės, kuriai priklauso Tiulenovas, meras Marianas Žečevas sakė stočiai „Nova TV“, kad bepilotis buvo aptiktas ant akmenų, greta prišvartuotų valčių.
 
Kol kas neaišku, ar dronas nukrito iš oro, ar jį į krantą atnešė bangos.
 
Portalas nova.bg citavo liudininkus, kurie tvirtino, kad dronas yra 3-3,5 m ilgio, o prie jo buvo pritvirtintas konteineris su sprogmenimis.
 
Lina Linkevičiūtė (ELTA)
 
2023.09.18; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *