Buvęs Prancūzijos prezidentas F. Holland‘as vedė savo slaptą meilę J. Gayet


Buvęs prezidentas François‘as Hollande‘as. EPA – ELTA nuotr.

Paryžius, birželio 8 d. (AFP-ELTA). Viskas prasidėjo nuo rytinių kruasanų, kuriuos tuometinis Prancūzijos prezidentas slapta motoroleriu veždavo savo naujai mylimajai. Dabar François‘as Hollande‘as ir aktorė Julie Gayet atšoko vestuves. Jungtuvės „siaurame rate“ vyko Tiulio rotušėje, pranešė vietos laikraštis „La Montagne“. 67-erių F. Hollande‘ui tai pirmoji santuoka.
 
Jis turi keturis suaugusius vaikus su savo ilgamete partnere Ségolène Royal, kuri 2007-aisiais kandidatavo į prezidentus, o vėliau buvo ministrė. Su ja išsiskyręs, F. Hollande‘as artimai bendravo su žurnaliste Valérie Trierweiler, kuri jam laimėjus prezidento rinkimus kartu apsigyveno Eliziejaus rūmuose ir ėjo Prancūzijos pirmosios ponios pareigas.
 
Kai 2014 metais išaiškėjo slaptas F. Hollande‘o ryšys su J. Gayet, jo ryšys su V. Trierweiler nutrūko. Prezidento meilės romanas su aktore daug savaičių maitino šalies bulvarinę spaudą.
 
Tai nebuvo pirmas kartas, kai pareigas einantis Prancūzijos prezidentas išsiskiria su savo partnere. Prieš tai taip pasielgė Nicolas‘as Sarkozy, vedęs atlikėją Carlą Bruni. François‘as Mitterrand‘as turėjo antrą šeimą, kuri buvo išlaikoma valstybės lėšomis, tačiau apie kurią oficialiai nebuvo kalbama.
 
J. Gayet, kuriai prieš pat vestuves suėjo 50 metų, turi du sūnus iš pirmosios santuokos. Tarp vestuvių svečių buvo atlikėjas Benjaminas Biolay, kuris su J. Gayet vaidino viename filme.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2022.06.09; 06:37
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *