Atidėtas tradicinis V. Putino „Tiesioginis ryšys“ su gyventojais


Vladimiras Putinas. Viešojoje erdvėje gausu tokių videomontažų

Maskva, birželio 8 d. (dpa-ELTA). Tradicinio „Tiesioginio ryšio“, kurio metu Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atsakinėja į gyventojų klausimus, šį birželį nebus. Parengiamieji darbai vyksta, tačiau konkreti data dar nėra nustatyta, trečiadienį pareiškė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas, kurį cituoja agentūra „Interfax“. Tačiau atstovas atmetė „Tiesioginio ryšio“ galimybę birželio mėnesį. Pastaraisiais metais klausimų valanda, išskyrus kovidinius 2020 metus, visad vykdavo pirmąjį vasaros mėnesį.
Vladimiras Putinas. Interente gausu videomontažų, kuriuose diktatorius vaizduojamas miręs
 
„Tiesioginis ryšys“ yra kelių valandų tiesioginė transliacija, kurios metu Rusijos gyventojai prezidentui gali išsakyti savo asmeninius rūpesčius. TV maratonas suteikia V. Putinui galimybę parodyti save kaip rūpestingą tautos tėvą. Dažniausiai jis telefonu paskambinusiems žmonėms ar žiūrovams pažada išspręsti problemas, ar tai būtų neišmokėti atlyginimai, kelių remontas ar trūkstama dujų jungtis. Tačiau V. Putinas sulaukdavo ir politinių klausimų.
 
Neaišku, ar „Tiesioginis ryšys“ atidėtas dėl Rusijos karo Ukrainoje, kuriame, anot stebėtojų, rusų pajėgoms sekasi daug prasčiau nei planuota.
V. Putinas nuo vasario pabaigoje pradėto karo retai rodosi viešumoje.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2022.06.09; 06:40
print