Dėl papirkimo sulaikytas “Čili Holdings” savininkas


Ketvirtadienį Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl galimo papirkimo, sulaikė „Čili Holdings“ įmonių grupės savininką Tadą Karosą ir grupei priklausančios įmonės finansininką, kurie pasiūlė bankroto administratoriui 30 000 litų kyšį.

Kaip rašoma STT pranešime spaudai, sulaikyti asmenys pažadėtą pinigų sumą per kelis kartus perdavė už bankroto administratoriui neteisėtą veikimą „Čili Holdings“ naudai. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai. Prieš kiek daugiau nei mėnesį T.Karosas tapo  UAB „Čili Holdings“ valdybos pirmininku. Verslininkas yra pagrindinis įmonės UAB „LTk Capital“, valdančios „Čili Holdings“, akcininkas.

„Esu tikras, kad valdyba turi ir gali nešti didesnę pridėtinę vertę įmonei. Keičiantis rinkos sąlygoms norime užtikrinti, kad „Čili“ restoranų tinklas stiprins savo pozicijas ir išliks neabejotinu lyderiu. Tam turime pritaikyti valdybos veiklą taip, kad jos narių žinios ir patirtis būtų maksimaliai išnaudojamos, o sprendimai priimami dar greičiau ir efektyviau,“ – po tapimo pirmininku bendrovės išplatintame pranešime spaudai teigė T.Karosas.

Šio sulaikymo kontekste toks pasisakymas skamba daugiau nei ironiškai.

„Čili Holdings“ valdo restoranų tinklą, kurį sudaro 83 Lietuvoje ir Latvijoje veikiančios maitinimo įstaigos: Lietuvoje veikia 45 nuosavo kapitalo ir 14 franšiziniai restoranai, o Latvijoje su „Čili“ ženklu dirba 15 nuosavo kapitalo ir 9 franšiziniai restoranai.

Konsoliduota UAB „Čili Holdings“ restoranų grupės apyvarta 2011 metais siekė 114,57 mln. Lt, neįskaitant franšizinių restoranų. 2011 metų pabaigoje restoranų grupėje dirbo 1727 darbuotojai. Šiuo metu „Čili“ restoranų ir kavinių tinklą sudaro prekių ženklai „Čili pica“, „Čili Kaimas“, „Čili Kinija“, „Tokyo“, „Tokyo China“.

www.vtv.lt

2012.08.03

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.