Diana Nausėdienė artėjančią Kovo 11-ąją paminėjo su Medininkų bendruomene


D. Nausėdienė artėjančią Kovo 11-ąją paminėjo su Medininkų bendruomene. Roberto Dačkaus (Prezidentūros kanceliarijos) nuotr.

Diana Nausėdienė kartu su vietos bendruomene dalyvavo artėjančios Kovo 11-osios proga surengtame šventiniame minėjime Medininkų pilyje.
 
Sveikindama susirinkusiuosius ji sakė, kad Medininkai yra svarbi vieta visai Lietuvai, nes būtent ši pilis, ši vietovė buvo svarbi sostinės gynybinio žiedo dalis, o šiandien – tai vieta, kur gyvena, dirba ir kuria laisvos šalies laisvi žmonės.
 
„Kaip ši pilis, plyta po plytos, akmuo po akmens, tapo stipria ir neįveikiama tvirtove, taip pamažu, bet kryptingai ir su didele meile kuriasi mūsų Lietuva, kurioje būtent Jūs esate svarbiausi. Juk nėra taip svarbu, kur gyvenate ar kokia kalba šnekate. Reikšminga yra tik tai, ką darote laisvei ir valstybingumui stiprinti“, – kalbėjo D. Nausėdienė.
 
Šventė prasidėjo „Tautiškos giesmės“ giedojimu, susirinkusiai bendruomenei koncertavo Medininkų Šv. Kazimiero gimnazijos moksleiviai.
 
Medininkų pilies skyriaus vedėjas Gintautas Terleckas pasidžiaugė, kad Kovo 11-osios minėjimai tampa gražia šios bendruomenės tradicija, po kurių žmonės bendrauja, prisimena istoriją, turi galimybę susipažinti su Medininkų pilies ekspozicija ir šios vietos praeitimi.
 
Artėjančio Lietuvos nepriklausomybės 30-mečio atkūrimo proga D. Nausėdienė linkėjo: „Būkite laimingi, dalinkimės gerumu ir širdies šiluma. Su Kovo 11-ąja, Mielieji!“
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.07; 01:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *