Domimasi Jaredo Kushnerio verslo ryšiais


Specialusis tyrėjas Robertas Muelleris plečia savo vykdomą tyrimą dėl JAV prezidento Donaldo Trumpo kampanijos ryšių su Rusija – tyrimo akiratyje atsidūrė D. Trumpo žento Jaredo Kushnerio bandymai pereinamuoju prezidentiniu laikotarpiu užsitikrinti užsienio finansavimą savo nekilnojamojo turto kompanijai.

Remiantis CNN pranešimais, tai pirmasis rodiklis, patvirtinantis, kad R. Muellerio tyrime dėl tariamo Rusijos kišimosi į 2016 metais vykusius JAV prezidento rinkimus dėmesys skiriamas ne tik tariamiems J. Kushnerio ryšiams su rusais.

Per neseniai atliktas apklausas D. Trumpo žento ir vyriausiojo patarėjo J. Kushnerio buvo klausiama apie jo pastangas užsitikrinti finansavimą Niujorke esančiam pastatui, kuris susidūrė su finansiniais sunkumais, cituodamas su tyrimu susipažinusius asmenis, skelbė CNN. Tačiau CNN nepateikė, kodėl R. Muelleris domisi J. Kushnerio verslo ryšiais.

Remiantis „The New York Times“ pranešimais, praėjus savaitei po D. Trumpo išrinkimo JAV prezidentu, J. Kushneris susitiko su kinų kompanijos „Anbang Insurance“ vadovais ir pirmininku. Prezidentiniu pereinamuoju laikotarpiu J. Kushneris palaikė ryšius su 15 šalių.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.02.21; 03:00

print