Emyras žuvo – tegyvuoja Emyras


Portalas KAVKAZCENTER.COM š.m. kovo 18 d. pranešė, kad Kaukazo Emyrato Emyras Dokku Abu Usmanas tapo šachidu (žuvo). Jį pakeitė Šeichas Ali Abu-Muhammadas. Portalas remiasi oficialiu Kaukazo Emyrato vadovybės pareiškimu.

KAVKAZCENTER.COM rašo: Dokku Abu Usmanas išėjo į Džihadą 1994 metais, kai tik sužinojo apie  Rusijos kariaunos įsiveržimą į Čečėniją. Jis metė savo pelningą verslą Rusijoje ir grįžo namo.

Nuo to laiko Dokku Abu Usmanas tik kartą, 2000 metų pradžioje dėl sunkaus sužeidimo, buvo priverstas keliems mėnesiams palikti Čečėniją. Po gydymo jis sugrįžo ir tęsė Džihadą.

Po pirmojo, 1994-1996 metų karo Čečėnijos Respublikos Ičkerija prezidentas Aslanas Maschadovas paskyrė Dokku Usmaną Saugumo tarybos sekretoriumi. O po Abdulo-Chalimo Saidulajevo (prezidento po A. Maschadovo žūties) šachados 2006 metais tapo Čečėnijos Respublikos Ičkerija vadovu.

2007 metais Dokku Abu Usmanas pakėlė Vieno Dievo vėliavą, paskelbęs Kaukazo Emyratą!

Šį žingsnį įvairaus plauko sekuliaristai pasitiko durtuvais, o Kaukazo modžahedai, susivieniję po viena Tauchido vėliava, jį palaikė (Tauchidas – arabiškas terminas, kuriuo Islame įtvirtinama, jog nėra kito Dievo išskyrus Allachą).

Dokku Abu Usmanas Džihadui pašventė 20 savo gyvenimo metų. Milžiniškas darbingumas, švelnumas ir santūrumas pelnė eilinių modžahedų visame Emyrate meilę ir pagarbą savo Emyrui.

Jis turėjo didžiulį autoritetą viso pasaulio modžahedų tarpe. Jo nuomonės klausydavosi. Jo žodis buvo svarus kovojantiems musulmonams.  

KAVKAZCENTER.COM iš karto po šio pranešimo pranešė, kad Kaukazo Emyrato vilajatų (regionų) emyrai Kaukazo Emyrato Emyru išrinko Kaukazo Emyrato kadį (musulmonų teisėją) Šeichą Ali Abu-Muhammadą. Iš jo kalbos video įraše aiškėja, kad Emyras Dokku Abu Usmanas žuvo maždaug prieš savaitę.

Slaptai.lt primena savo skaitytojams, kad spaudžiant demokratiškajam Kremliui išsigandusios JAV ir ES įtraukė Dokku Abu Usmaną į tarptautinių teroristų sąrašą, o netrukus ir visą Kaukazo Emyratą paskelbė tarptautine teroristine organizacija. Nors Emyras visada pabrėždavo, kad jis nekovoja nei su JAV, nei su ES, o kovoja su teroristine organizacija, kuri vadinasi Rusijos Federacija. Apie karinius Rusijos Federacijos nusikaltimus, nusikaltimus žmoniškumui ir čečėnų, įskaičiuojant vaikus, senelius ir moteris, genocidą įvairiose pasaulinėse žmogaus teisių gynimo organizacijose prirašyti tomų tomai.

Slaptai.lt iš savų šaltinių sužinojo, kad Rusijos URM dabar labai baiminasi, jog naujų Rusijos Federacijos karinių ir kitokių nusikaltimų Ukrainoje išvakarėse, tarp jų – krymo totorių galimo genocido,  JAV ir ES valstybės pasikeitus Kaukazo Emyrato Emyrui gali išbraukti Kaukazo Emyratą iš tarptautinių teroristinių organizacijų sąrašo.

Dar daugiau, kadangi Kaukazo Emyrato modžahedai sėkmingai kaunasi Sirijoje prieš Asado režimą, t.y. šioje šalyje JAV ir Kaukazo Emyrato tikslai sutampa, JAV gali suteikti Emyratui karinę-techninę pagalbą kare prieš Kremliaus kariauną taip prisidėdami prie Šiaurės Kaukazo, Krymo, Padnestrės, Abchazijos ir Pietų Osetijos okupacijos ir aneksijos klausimo greitesnio išsprendimo.

Nuotraukoje: žuvęs Kaukazo Emyrato Emyras Dokku Abu Usmanas.

2014.03.18; 21:33  

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *