Graikijoje nužudytas žinomas žurnalistas, rengęs reportažus kriminalinėmis temomis


Graikijoje nužudytas žinomas žurnalistas, rengęs reportažus kriminalinėmis temomis. EPA-ELTA nuotr.

Penktadienį Atėnuose, Alimo rajone, nusikaltėliai nušovė žinomą graikų žurnalistą Giorgos`ą Karaivazą, kuris daugelį metų rengė reportažus kriminalinėmis temomis. Tai pranešė televizijos kanalas „Open TV“.
 
Pasak jo, motociklu atvažiavę nežinomi asmenys surengė pasalą prie reporterio namų ir jį nušovė apie 14 val. vietos laiku. Atrodo, kad piktadariai tiksliai žinojo žurnalisto dienotvarkę ir jį sekė: kai tik G. Karaivazas grįžo namo, žudikai paleido į jį mažiausiai šešias kulkas. Kitais duomenimis, nusikaltimo vietoje buvo rasta 17 tūtelių. Galimas dalykas, kad buvo naudojamas slopiklis, pažymi „Open TV“.
 
Žurnalistas grįžo į namus, baigęs darbą televizijos kanalo „Star TV“ laidoje kriminalinėmis temomis. Iš pradžių buvo pranešta, kad G. Karaivazas rastas negyvas prie savo automobilio nedideliame parke prie namų.
 
Anot policijos, nusikaltimą įvykdė profesionalūs žudikai. Jų ieškoma.
 
Tai jau antras žurnalisto nužudymas Graikijoje pastaruoju laikotarpiu. 2010 metais nežinomi asmenys paleido 16 kulkų į žurnalistą Sokratis`ą Giolias`ą prie jo namų. Tada atsakomybę už nusikaltimą prisiėmė pogrindinė organizacija „Revoliucionierių sekta“.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.04.10; 08:23
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *