Greta Thunberg savo vardą registruos kaip prekės ženklą


Aplinkosaugos aktyvistė Greta Thunberg. EPA – ELTA nuotr.

Švedijos klimato aktyvistė Greta Thunberg siekia savo vardą ir savo judėjimo „Fridays-for-Future“ pavadinimą užregistruoti kaip prekės ženklą. 17-metė trečiadienį instagrame pranešė, kad jau pateikė atitinkamą prašymą.
 
Tikslas esą yra neleisti, kad toliau savavališkai būtų naudojamas jos vardas bei jos inicijuoto globalaus judėjimo pavadinimas.
 
Ji pati ir kiti jauni aktyvistai neturi jokio intereso dėl prekės ženklų, rašė G. Thunberg. Tačiau jos vardas bei „Fridays for Future“ pavadinimas esą nuolat be jų sutikimo naudojami komerciniams tikslams. Todėl būtina tai užpatentuoti. G. Thunberg taip pat skundėsi, kad žmonės vis mėgina prisistatyti jos atstovais, kad užmegztų kontaktą su politikais, menininkais ir žiniasklaida.
 
Klimato apsaugos judėjimo ikona kartu paskelbė, kad įsteigs fondą, kuris rūpinsis „Fridays for Future“ finansiniais aspektais. Fondas esą bus „visiškai skaidrus“. Organizacijos tikslais švedė įvardijo „ekologinio, klimatinio ir socialinio tvarumo“, o taip pat „psichinės sveikatos“ skatinimą.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.01.30; 10:16
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.