Įkaitės drama Kelne baigta


Vokietijos specialiosios policijos pajėgos pirmadienį užbaigė įkaitės dramą Kelno centrinėje geležinkelio stotyje. Pagrobėjas suvaldytas, įkaitė išlaisvinta, sakė Kelno policijos atstovas. Moteris nesunkiai nukentėjo, jai suteikta pagalba. Pagrobėjas sunkiai sužeistas.

Pareigūnai įsiveržė į vaistinę, kurioje buvo moterį pagrobęs vyras. „Nusikaltėlis per sulaikymą buvo sunkiai sužeistas ir šiuo metu yra reanimuojamas“, – tviteryje rašė policija.

Pagrobėjo motyvas kol kas neaiškus, sakė policijos atstovė. Dėl incidento buvo sutelktos gausios policijos pajėgos. Buvo vakuota geležinkelio stotis, nutrauktas traukinių eismas.

Apie dvi valandas nusikaltėlis, paėmęs įkaite moterį, buvo su ja vaistinėje geležinkelio stoties pastate. Pirmojo pagalbos skambučio policija sulaukė vidudienį. Tada buvo kalbama apie „grėsmingą padėtį“ vaistinėje.

Vykdydami išlaisvinimo operaciją, pareigūnai paleido dvi akinamąsias granatas.

Kelno centrinė geležinkelio stotis yra vienas svarbiausių geležinkelio mazgų prie Reino, ji įsikūrusi pačiame miesto centre prie pat Kelno katedros. Kasdien čia pravažiuoja 1 300 traukinių ir iki 280 000 keleivių.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.10.16; 08:36

print