Įmonės Global I Gold Online Limited akcijų ir jų pelningumo vertinimas


Globalintergold

Iš akcijų galima uždirbti dviem būdais: pakilus akcijų kainai biržoje ir gavus dividendus. Dividendai yra kompanijos tiesioginės išmokos jos akcininkams.

Dividendinis pajamingumas yra dividendų, tenkančių vienai akcijai, ir akcijos kainos biržoje santykis, jis aktualus planuojant ilgalaikes investicijas. Dividendinis pajamingumas yra vienas svarbesnių rodiklių vertinant akcijas. Akcijų kainų svyravimai yra pakankamai dideli.

Prieš pasirenkant firmas ar investavimo formas norime akcentuoti, kad akcijų rinka reik pasidomėti ne vieną dieną. Visos investavimo formos yra rizikingos, bet laikas rodo, kad investavimas į kriptovaliutas ar į „startup“ yra žymiai rizikingesni. Pasirinkti naujos kompanijos akcijas, kurių kaina dar tik pradėjusi augti ir reik prisiimti visą riziką dėl jų kainos ateityje.

Didžiausias stimulas yra kalbant apie GLOBALINTERGOLD2021-01-01kada pagal rinkos dėsnius  akcijų kaina pakils iki maksimumo atėjus į biržą. Ir žada likusius savo gyvenimo metus planuoja mokėti iš viso iki 18 proc. metinių palūkanų (12 proc. pinigais arba akcijomis ir 6 proc. auksu), lyginant su skolos vertybiniais popieriais ar investiciniais fondais. Metinis akcijų indeksas susvyruoja nuo +30 proc. iki +50 proc. ar net dar daugiau.

Goldbars

Atskirų kompanijų akcijų kursų svyravimai būna dar didesni. Investuojant į akcijas, galima tikėtis gauti didesnį pelną negu pasirenkant indėlį arba perkant skolos vertybinius popierius, tačiau taip pat kyla didesnė rizika patirti nuostolių dėl įvairių priežasčių: krizės, informacijos trūkumo apie įmonių veiklos rezultatus ar pan.

1.Rinkos kapitalizacija

2.Pelno marža

3.Pelnas akcijai

4.Akcijos kainos ir ateities pelno santykis

5.Akcijos kainos ir pardavimų santykis ir kita

Perkant ir parduodant akcijas trumpuoju laikotarpiu galima uždirbti, bet tokiu atveju pelnas dažniausiai gaunamas iš akcijos vertės padidėjimo (akcijos kaina nuo pirmos dienos išaugo 3,3 karto). Akcijų spekuliacijos ateitis privalo būti mokamų dividendų arba bendrovės generuojamo pelno ir dividendų, o ne tik spekuliaciniais tikslais. Toks investavimo būdas yra labai rizikingas, nes reikalauja labai aiškios strategijos, investavimo rizikos valdymo, disciplinos, laiko rinkų stebėjimui bei analizei.

Esame www.globalintergold.com partneriai ir šiai dienai tikime sistemos sėkme ir įmonės perspektyva. Susidomėjus prašome kreiptis :+370 606 01838, rollingamber@gmail.com

Parengė Nerijus Bakasėnas

2019.07.19; 20:16

print