Investavimas į įmonės Global Inter Gold Online Limited akcijas ir auksą


Nerijus Bakasėnas, šio komentaro autorius

Reali firma, realios tikros audituotos akcijos, akcijos įvertintos kaip turinčios aukščiausią reitingą, patikimas biznis, garantuotas pelnas 18 % metinių… tokio pasiūlymo visada smagu sulaukti, o jei tai tampa realybė, tai tiesiog puiku.

Noriu pasidalinti savo investavimo patirtimi. Tiesiog informacija iš mano patirties: AŠ asmeniškai investavau:

Investuota suma 2018 m gegužė 3 056.84 (EUR)

Esama suma 2019 spalio mėn. 6 324.40 (EUR)

Uždirbta viso suma per 1,5 metų 3 267.56 (EUR)

Jei domina ilgalaikė investicija su patikimu pelnu, tada tai Jums verta panagrinėti verslo pasiūlymus iš GlobalInterGold (www.globalintergold.com).

Dividendinis pajamingumas yra dividendų, tenkančių vienai akcijai, ir akcijos kainos biržoje santykis, jis aktualus planuojant ilgalaikes investicijas. Dividendinis pajamingumas yra vienas svarbesnių rodiklių vertinant akcijas. Akcijų kainų svyravimai yra pakankamai dideli.

Prieš pasirenkant firmas ar investavimo formas, rinka, būtina pasidomėti ne vienu verslo pasiūlymu. Visos investavimo formos yra rizikingos, bet laikas rodo, kad investavimas į kriptovaliutas ar į „startup“ yra žymiai rizikingesni. Pasirinkti naujos kompanijos akcijas, kurių kaina dar tik pradėjusi augti, reik prisiimti visą riziką dėl jų kainos ateityje.

Aukso luitai

Didžiausias stimulas yra kalbant apie GLOBALINTERGOLD2021-01-01, kada pagal rinkos dėsnius akcijų kaina pakils iki maksimumo atėjus į biržą. Ir žada likusius savo gyvenimo metus planuoja mokėti iš viso iki 18 proc. metinių palūkanų (12 proc. pinigais arba akcijomis ir 6 proc. auksu).

Perkant ir parduodant akcijas trumpuoju laikotarpiu galima uždirbti, bet tokiu atveju pelnas dažniausiai gaunamas iš akcijos vertės padidėjimo (akcijos kaina nuo pirmos dienos išaugo 3,3 karto). Akcijų spekuliacijos ateitis privalo būti mokamų dividendų arba bendrovės generuojamo pelno ir dividendų, o ne tik spekuliaciniais tikslais. Toks investavimo būdas yra labai rizikingas, nes reikalauja labai aiškios strategijos, investavimo rizikos valdymo, disciplinos, laiko rinkų stebėjimui bei analizei.

Jei sudomino verslo modelis ir investavimas, kviečiame sužinoti daugiau ir pasirūpinti savo ateitimi: š.m. Spalio 19 d. Smolensko 6, Vilnius 12:00 val. įvyks GIG-o kompanijos Goldset ir FRACTAL programų pristatymas…

jei domina daugiau informacijos, kreipkitės arba pasiskaitykite www.globalintergold.com

Esame www.globalintergold.com partneriai ir šiai dienai tikime sistemos sėkme ir įmonės perspektyva. Susidomėjusius prašome kreiptis:

+370 606 01838, rollingamber@gmail.com

Parengė Nerijus Bakasėnas

2019.10.16; 00:03

 

print

3 komentarai

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *