Iš Baltarusijos paleistas objektas išmušė Lenkijos pasieniečių automobilio langus


Prie Baltarusijos valstybinės sienos. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Varšuva, birželio 15 d. (PAP-ELTA). Nežinomas objektas, paleistas iš Baltarusijos į Lenkijos pasienio tarnybos automobilį, perskrodė transporto priemonę, pralėkęs pro pat joje buvusius žmones. Tai parlamento pilietybės, užsieniečių ir migracijos pakomitečio posėdyje sakė Sienos apsaugos štabo direktoriaus pavaduotojas pulkininkas Arkadiuszas Tywoniukas.
 
Per posėdį buvo kalbama apie padėtį pasienyje su Baltarusija. Pasak pulkininko, incidentas įvyko prieš kelias dienas prie Baltarusijos sienos.
 
„Daiktas pramušė šoninį transporto priemonės langą ir išlėkė į kitą pusę, išdaužęs kitą langą“, – sakė jis. „Tai sukėlė pavojų žmonių gyvybei ir sveikatai“, – tęsė A. Tywoniukas. Koks tai buvo objektas, dar nenustatyta.
 
Pasak A. Tywoniuko, pasienio tarnybos pareigūnai susirūpinę dėl vis agresyvesnio į Lenkiją patekti mėginančių užsieniečių elgesio. Jis pridūrė, kad į pareigūnus svaidomi akmenys, įrangos naikinimas dabar tapo įprastu.
 
2021 m. Lenkijos sieną buvo apgulę tūkstančiai migrantų, iš Baltarusijos mėginusių patekti į šalį. Praėjusį mėnesį pasieniečiai pranešė apie incidentą, kai akmenimis buvo apmėtyti pareigūnai, Balovežo girioje sustabdę 13 į Lenkiją patekti mėginusių užsieniečių.
 
Viljama Sudikienė (ELTA)
 
2023.06.16; 06:51
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *