Ispanijos karaliaus sesuo skiriasi su vyru


Valdovo karūna. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Madridas, sausio 24 d. (TASS-ELTA). Ispanijos karaliaus Pilypo VI sesuo infanta Cristina ir jos vyras Iñaki Urdangarinas nusprendė „nutraukti santuoką“. Taip teigiama poros pranešime, kurį pirmadienį išplatino agentūra EFE.
 
„Abipusiu sutarimu nusprendėme nutraukti santuokinius ryšius, – sakoma pareiškime. – Tai asmeninis sprendimas, todėl prašome visų aplinkinių pagarbos.“
 
Karaliaus sesuo ir I. Urdangarinas susituokė 1997 metais ir susilaukė keturių vaikų. Anksčiau I. Urdangarinas buvo pastebėtas kitos moters kompanijoje.
 
Pora buvo įklimpusi į didelį skandalą, susijusį su sukčiavimo byla. Teismo posėdžiai finansinio sukčiavimo byloje prasidėjo 2016 metų sausio 11 dieną ir baigėsi tų pačių metų birželio 22 dieną. Iš viso byloje dalyvavo 17 asmenų, tarp jų ir pati infanta.
 
Pirmą kartą Ispanijos karališkosios šeimos narys buvo teisiamas. Galiausiai teismas pripažino infantą nekalta, o monarcho žentas buvo nuteistas kalėti penkerius metus ir dešimt mėnesių. Iš pradžių jis buvo įkalintas, bet dabar I. Urdangarino bausmės atlikimo režimas gerokai sušvelnintas, jis yra laisvėje ir gali dirbti.
 
Viljama Sudikienė (TASS)
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *