Ispanijos pareigūnų žiniomis, per teroro išpuolius lietuviai nenukentėjo


Ispanijos policijos turimais duomenimis, per teroro atakas toje šalyje Lietuvos piliečiai nenukentėjo, penktadienį pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

„Konsulatas Valensijoje gavo oficialų atsakymą iš Katalonijos policijos, kad pagal šiuo metu turimą informaciją tarp teroro atakų aukų nukentėjusių Lietuvos piliečių nėra“, – naujienų agentūrai ELTA sakė užsienio reikalų ministro atstovė Rasa Jakilaitienė.

Kaip žinoma, ketvirtadienį Barselonoje užpuolikas mikroautobusu taranavo praeivius ir pražudė mažiausiai 13 žmonių, o dar apie 100 sužeidė. Kitas incidentas įvyko penktadienio naktį Kambrilso kurorte, kur buvo nukauti 5 teroristai, o nukentėjo šeši civiliai ir policininkas.

Lietuvos ambasada Ispanijoje ir konsulatas Valensijoje stebi padėtį šalyje ir palaiko ryšį su atsakingomis Ispanijos institucijomis.

Ispanijoje esantiems Lietuvos piliečiams patariama išlikti budriems, atidžiai sekti ir vadovautis Ispanijos institucijų skelbiamomis rekomendacijomis, su savimi visuomet turėti galiojančius asmens dokumentus. Taip pat patariama reguliariai pranešti savo buvimo vietą artimiesiems.

Informacijos šaltinis –  ELTA

2017.08.18; 00:15

print