J. Bidenas pareiškė ketinąs siekti perrinkimo, tačiau oficialiai to skelbti kol kas nenori


Joe Bideno kritimai

Vašingtonas, balandžio 10 d. (dpa-ELTA) JAV prezidentas Joe Bidenas dar kartą patvirtino ketinąs siekti perrinkimo kitais metais vyksiančiuose rinkimuose – tačiau kol kas nenori skelbti to oficialiai. „Aš ketinu kandidatuoti, (…) tačiau mes dar nepasirengę apie tai pranešti“, – sakė jis stoties NBC laidai „Today“ prieš Velykų renginį Baltuosiuose rūmuose.
Joe Bidenas. Suklupo…
 
Reporteris paklausė J. Bideno, kiek tokių velykinių renginių jis dar nori organizuoti Baltuosiuose rūmuose. „Planuoju dar mažiausiai tris ar keturis velykinių kiaušinių ridenimus“, – sakė J. Bidenas. „Galbūt penkis. O gal šešis. O Dieve, nežinau“, – šypsodamasis pridūrė jis.
 
Aukščiausi J. Bideno patarėjai dar derina rinkimų kampanijos detales, pranešė „NBC News“, remdamasis neįvardytais šaltiniais.
 
„Sprendimas priimtas, – stočiai NBC sakė su situacija susipažinęs asmuo. – Tačiau jis priešinasi spaudimui paskelbti tai, ką jau yra nusprendęs“.
 
Jau vasario pabaigoje J. Bidenas kanalui ABC sakė: „Mano ketinimas yra…, nuo pat pradžių buvo, dalyvauti“. Tačiau „prieš visiškai įsitraukiant į rinkimų kovą“ jis pirmiausiai turįs „pasirūpinti kitais dalykais“.
 
Jau ir J. Bideno žmona naujienų agentūrai „Associated Press“ sakė, kad tereikia nuspręsti dėl paskelbimo apie kandidatavimą laiko ir vietos.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2023.04.11; 07:05
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *