J. Bidenas pavadino D. Trumpą „visišku idiotu“


Joe Bidenas. EPA – ELTA nuotr.
Donald Trump (Trampas). EPA – ELTA nuotr.

Kandidatas į JAV prezidentus Joe Bidenas pavadino Donaldą Trumpą „visišku idiotu“, nes šis pasišaipė iš demokrato dėvėtos apsauginės kaukės.
 
J. Bidenas ir D. Trumpas pirmadienį dalyvavo atminimo renginyje, skirtame karų aukoms pagerbti – J. Bidenas dėvėjo kaukę, o D. Trumpas, kaip įprasta, buvo be jos. Vėliau prezidentas tviteryje pasidalijo kito vartotojo žinute su J. Bideno nuotrauka, kurioje jis veidą dengia kauke, ir piktdžiugišku komentaru.
 
J. Bidenas antradienį interviu CNN apie D. Trumpą sakė: „Jis idiotas, visiškas idiotas, jei taip kalba“. Visame pasaulyje medikai pataria per koronaviruso krizę viešumoje dėvėti kaukę. J. Bidenas apkaltino D. Trumpą „mačo-elgesiu“, kuriuo jis stato ant kortos žmogaus gyvybę.
 
Prezidentas savo ruožtu pareiškė negalįs suprasti, kodėl J. Bidenas lauke, esant „tobuloms sąlygoms“ ir „tobulam orui“, dėvi kaukę. „Todėl man buvo labai neįprasta, kad jis ją dėvėjo“, – sakė D. Trumpas Baltuosiuose rūmuose.
 
Nepaisant vyriausybės rekomendacijos dėvėti kaukę, JAV prezidentas viešumoje niekad nedengia veido ir nosies. Net lankydamasis apsauginių kaukių gamybos fabrike Arizonos valstijoje jis gegužės pradžioje buvo be kaukės. Kartą D. Trumpas argumentavo, kad kaukė netinka jo, kaip pasaulinės galios prezidento, įvaizdžiui.
Apsauginės kaukės. Ar apsaugos. Slaptai.lt nuotr.
 
J. Bidenas pirmadienį pirmą kartą nuo ribojimų, įvestų dėl koronaviruso krizės, pradžios kovo viduryje pasirodė viešumoje. Antradienį jis pakeitė savo profilio tviteryje nuotrauką: joje jis su juoda kauke ir saulės akiniais. J. Bidenui yra 77-eri, D. Trumpui – 73-eji. Abu jie priklauso rizikos grupei.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.05.27; 16:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *