JAV: automobiliui įsirėžus į minią, žuvo žmonės


JAV: automobiliui įsirėžus į minią, keli žmonės žuvo, beveik 30 nugabenti į ligoninę. EPA-ELTA nuotr.

Niujorkas, lapkričio 22 d. (ELTA). Sekmadienį Viskonsino valstijos Vokešos mieste automobiliui įsirėžus į kalėdinio parado dalyvius, keli žmonės žuvo, o mažiausiai 28 patyrė įvairių traumų ir buvo nugabenti į ligonines.  
 
Tai pranešė JAV televizijos kanalas CNN, remdamasis miesto ligoninių atstovais.
 
Gautomis žiniomis, trys žmonės yra kritinės būklės, keturi – sunkios, šešių nukentėjusiųjų būklė yra vidutinio sunkumo. Anksčiau miesto policijos vadovas Danas Thompsonas pareiškė, kad per incidentą žuvo keli žmonės. Pasak jo, pareigūnai kol kas negali nurodyti tikslaus žuvusiųjų skaičiaus.
 
Iš pradžių buvo pranešta, kad į ligonines nugabenti 23 žmonės – 11 suaugusiųjų ir 12 vaikų.
 
Policijos duomenimis, raudonas visureigis rėžėsi į kalėdinio parado dalyvius sekmadienį 16 val. 39 min. vietos laiku. Pareigūnams pavyko sulaikyti vairuotoją. Anot D. Thompsono, kol kas policija neturi informacijos, kuri bylotų, kad incidentas susijęs su terorizmu.
 
Neįvardytas JAV administracijos atstovas, kurį cituoja CNN, pabrėžė, kad „Baltieji rūmai atidžiai stebi situaciją Vokešoje, mūsų širdys su visais, kuriuos palietė šie siaubingi įvykiai“. Pasak jo, federalinė valdžia „pasiūlė valstijos ir miesto vadovams bet kokią reikiamą pagalbą“.
 
Stasys Gimbutis (ELTA)
 
2021.11.22; 08:03
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *