Karo baisumus Bučoje išgyvenusiems vaikams – stovykla Palangoje


Baltijos jūra. Ties Palanga. Slaptai.lt nuotr.

Šią vasarą beveik 100 karo baisumus Bučoje išgyvenusių vaikų bus kviečiami pailsėti Palangos miesto savivaldybės kartu su Palangos „Rotary“ klubu organizuojamoje stovykloje.
 
Pasak savivaldybės, Buča nuo 2015 metų yra miesto partneris. Šiuo metu miestui siūloma įvairi pagalba, o dabar, atsiradus galimybei, nuspręsta padovanoti Bučos vaikams taikų poilsį pajūryje.
 
Planuojama, kad Palangą aplankyti galės beveik 100 vaikų iš šeimų, kurios karo metu neteko vieno ar abiejų tėvų, vaikai iš daugiavaikių šeimų ir kitų socialiai itin pažeidžiamų grupių. Iš viso numatyta organizuoti 5 stovyklos pamainas, kurių kiekvienos trukmė – beveik 10 parų (įskaičiuojant kelionės laiką). Kiekvienoje pamainoje dalyvaus ne mažiau kaip 12–15 vaikų bei 2 grupę lydintys bei už ją atsakingi asmenys iš Bučos.
 
Pirmoji stovyklos pamainos grupė laukiama jau liepos 1-ąją dieną.
 
Savivaldybė pažymi, kad prisidėti prie jaunųjų ukrainiečių stovyklavimo – maitinimo, kultūrinės, edukacinės ir laisvalaikio programų ir kt. – kviečiamas kiekvienas Ukrainos tragedijai neabejingas Lietuvos gyventojas. Aukoti raginama siūlant mainus – „Rotary“ klubas, vykdydamas projektą „Ukrainos kinas – gyvenimas ant ribos“, vasaros vakarais kviečia į kino seansus Palangoje.
 
Pirmasis kino seansas, skirtas paremti Bučos vaikų poilsio stovyklą Palangoje, žiūrovus pakvies jau birželio 9 d., penktadienį, 19 val. – Kurhauze bus demonstruojamas filmas „Gyvenimas ant ribos“, skirtas asmenims nuo 18 metų. Auka už bilietą – nuo 5 eurų.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2023.06.10; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *