Kiek vaikų turi britų premjeras


Borisas Džonsonas (Johnsonas). EPA-ELTA nuotr.

Britų premjero Boriso Johnsono asmeninis gyvenimas  daug metų yra nuolatinis spėliojimų šaltinis. Pirmiausiai klausimas, kiek vaikų turi vyriausybės vadovas, iki šiol nebuvo aiškiai atsakytas – iki dabar. 57-erių politikas interviu JAV stočiai NBC pirmą kartą atskleidė esąs šešių vaikų tėvas.
 
„Taip“, – sakė B. Johnsonas, atsakydamas į atitinkamą klausimą. „Tai fantastiška, daug darbo, bet man tai patinka. Aš keičiu daug sauskelnių“, – kalbėjo premjeras.
 
Britų žiniasklaida pažymi, kad tai pirmas konkretus B. Johsnono pasisakymas šia tema. Žinoma, kad pirmojoje santuokoje jis vaikų neturėjo. Su antrąja žmona Marina Wheeler, su kuria buvo susituokęs 25 metus, jis užaugino keturis dabar jau suaugusius vaikus. Vyriausioji B. Johnsono duktė yra tik penkeriais metais jaunesnė už dabartinę jo žmoną Carrie, kurią jis gegužės pabaigoje slapta vedė Vestminsterio katedroje.
 
Su Carrie premjeras augina 2020 metų balandžio pabaigoje gimusį Wilfredą. Be to, B. Johnsonas turi dar šeštą vaiką – dukterį. Ji, anot pranešimų, yra nesantuokinis vaikas, pasaulio šviesą išvydęs 2009-aisiais. Kalbama, kad B. Johnsonas, kai dar buvo susituokęs su Marina, turėjo keletą romanų, tarp jų – su žurnaliste.
 
Tačiau jau netrukus premjero šeiminė situacija vėl keisis: jo žmona Carrie po metų pradžioje patirto persileidimo vėl laukiasi kūdikio. Mažylis turėtų gimti apie Kalėdas. Tai bus jau septintoji B. Johnsono atžala.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2021.09.23; 00:01
print