Konstantinas Michailovas – Nikulinas: „Kategoriškai nesutinku su nepagrįstai pareikštu nauju kaltinimu…”


Lietuvos Apeliaciniam Teismui

Konstantino Michailovo, neteisėtai nuteisto ir nepagrįstai laikomo suimtu Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime,

P A R E I Š K I M A S – dėl nesutikimo su perkvalifikavimu ir teismo procesu pagal naują kaltinimą Lietuvos Respublikos BK 100 str. pagrindu.

2012-02-09

Vilnius

Su 2012-01-23 Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros prašymu Nr. 17.2-1941 dėl veikos faktinių aplinkybių ir jos kvalifikacijos pakeitimo susipažinau.

Su šiuo prašymu visiškai ir kategoriškai nesutinku kadangi aš, Konstantin Michailov (Nikulin), nepadariau ir neįvykdžiau jokio nusikaltimo ar kitokio teisės pažeidimo prieš Lietuvos gyventojus ir Lietuvos Respublikos valstybę. Taip pat niekada nesikėsinau į Latvijos gyventojų gyvybę ir sveikatą.

Mano veiksmai, tarnybos Rygos OMON‘e metu, yra ištirti ir teisiškai įvertinti Latvijos teisme.

Todėl, Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, kurios veiklos ribos yra aiškiai apbrėžtos įstatyme Lietuvos Respublikos valstybės siena, neturi teisės reikšti tokio pobūdžio kaltinimų, juo labiau, kad nurodytame prašyme suformuluotieji nauji kaltinimai turi tikslą bet kokia kaina išvengti teisinių pasekmių, pasibaigus mano patraukimo baudžiamojoj atsakomybei senaties terminui, o taip pat neturi jokių tokiam kaltinimui teisiškai ir faktiškai pagrįsti (teisiškai) būtinų faktų, duomenų ir įrodymų.

Todėl remdamasis aukščius išdėstytu bei tuo, jog aš- Konstantin Michailov (Nikulin) nedariau ir neįvykdžiau man inkriminuotos veikos – žudynių Medininkų poste, o taip pat nevykdžiau ir nepadariau jokio, naujai suformuluotame kaltinime nurodyto, nusikaltimo žmoniškumui (LR BK 100 str.),

P  A  R  E  I  Š  K  I  U  :

savo kategorišką nesutikimą ir prieštaravimą bandymui iš naujo teisti mane dėl nusikaltimų, kurių aš nevykdžiau ir nepadariau.

Tuo pačiu prašau teismą atsižvelgti ir įvertinti tai, kad šis Lietuvos generalinės prokuratūros prašymas yra ne kas kitą, kaip siekis teisti mane pakartotinai už tai, už ką aš jau buvau nuteistas Latvijos teismo ir atlikau bausmę.

Dėl to aš kategoriškai nesutinku su nepagrįstai pareikštu nauju kaltinimu ir tuo pačiu su nepagrįstu bei neteisėtu Lietuvos Generalinės prokuratūros prašymu teisti mane už nusikaltimus Žmoniškumui, numatytus Lietuvos Respublikos BK 100 str. (arba pagal bet kokius, kitokius straipsnius), pagal kuriuos Latvijos Respublika nedavė ir neatidavė manęs teisti Lietuvos Respublikai.

Gintaro Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: Konstantinas Michailovas – Nikulinas.

2012.02.09

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *