Leonidas Kravčiukas. Kiekviename iš šešių „karštųjų taškų“ esama Rusijos, bet Vakarai į tai užmerkia akis


Pasauyje yra šeši „karštieji taškai“, ir kiekviename iš jų sėdi Rusija, bet Vakarai į tai nekreipia rimto dėmesio. Tai 5 kanalo laidoje pareiškė Ukrainos pirmasis prezidentas Leonidas Kravčiukas. 

Leonidas Kravčiukas, pirmasis Ukrainos prezidentas, šaliai vadovavęs 1991 - 1994 metais.
Leonidas Kravčiukas, pirmasis Ukrainos prezidentas, šaliai vadovavęs 1991 – 1994 metais.

Pasak pirmojo Ukrainos prezidento, šiandien Vakarams svarbiau verslas, pajamos, darbo vietos, o ne kraujas, kurį praliejo ukrainiečiai už tai, kad tokios agresijos nebūtų ir kad ji neplistų toliau už Ukrainos ribų.

„Paimkite šešis „karštuosius taškus“, kurie šiandien yra pasaulyje. Kiekviename iš jų „sėdi“ Rusija. Ji negali nekariauti, ji visur kariauja. Vakarai tai mato. Jeigu mes matome, argi vakariečiai nemato?”, – savąją poziciją dėstė Ukrainai 1991 – 1994-aisiais vadovavęs L.Kravčiukas.

Leonidas Kravčiukas įsitikinęs, kad jeigu kam nors iš Rusijos valdžios atstovų ateitų į galvą beprotiška idėja pavergti Ukrainą, tai būtų paskutinė Rusijos gyvavimo diena.

Buvęs Ukrainos prezidentas L.Kravčiukas dar pareiškė 5 kanalui, jog neprisimena nė vienos dienos, kad Rusija nebūtų dariusi jam, prezidentui, spaudimo. Rusija nepratusi su žmonėmis bendrauti, tartis.

„Aš atmenu visus 25 nepriklausomybės metus. Aš galiu čia jums nuoširdžiai pasakyti: neprisimenu nė vienos dienos, kad Rusija nebūtų dariusi man spaudimo. Nuvykstu vizito į Jungtines Amerikos Valstijas, išlipu iš lėktuvo, pribėga žurnalistai – pone prezidente, ar žinote, kad Rusija jums atjungė dujas? Sakau, ne, dabar žinosiu. Taip ir per vizitą Vokietijoje: lipu iš lėktuvo, pribėga žurnalistai – pone prezidente, ar žinote, kad Jelcinas perdavė Juodosios jūros laivyną Rusijos pavaldumui? Sakau, nežinau, dabar žinosiu. Tokių pavyzdžių galiu pateikti dešimtis, šimtus“, – pažymi Kravčiukas.

Jis pabrėžė: „Rusijos valdžia nepratusi su žmonėmis normaliai bendrauti, tartis, tik jėga, tik spiriant, tik spaudžiant. Aš viršininkas, tu – kvailys, – veikia tik toks principas. Todėl anksčiau ar vėliau tas principas sustos“.

Informacijos šaltinis: Unian.net portalas.

2016.08.26; 05:09

print