„Lietuvių ir litvakų bendruomenės pasaulyje – neišnaudotos bendradarbiavimo galimybės“


Kviečiame į susitikimą ir diskusiją su diplomatu, Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadorium JAV ir Meksikai 2010-2015 metais Žygimantu Pavilioniu.

Pagrindinio pranešimo tema:

„Lietuvių ir litvakų bendruomenės pasaulyje – neišnaudotos bendradarbiavimo galimybės“.

Pasak Ž. Pavilionio, lietuvius ir Lietuvos žydus „sieja šimtamečiai ryšiai, bendra kovos žmogaus orumą patirtis, bendri iššūkiai bei sprendimai, tačiau padarėme per mažai, kad pažintume vienas kitą ir pradėtume veikti kartu – tiek mokydamiesi vieni iš kitų vidaus klausimais, tiek veikdami kartu išorėje.“

Paskaitoje lektorius ketina apžvelgti šiuos ryšius ir pasidalinti savo įžvalgomis lietuvių ir įvairiuose pasaulio šalyse gyvenančių santykius šiandien bei galimas ateities perspektyvas.

Renginio vieta ir laikas:

Vilniaus žydų viešoji biblioteka, Gedimino pr. 24 (įėjimas iš Mažojo teatro kiemo), Vilnius, vasario 17d. (trečiadienį) 17 val.

Ketinančius dalyvauti prašome registruotis el. paštu: zydr.sa@gmail.com arba  telefonu: (8-5) 219 7748 nuo 11 iki 18 val.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: buvęs Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir Meksikai (2010-2015 metai) Žygimantas Pavilionis laiko Amerikos vėliavą.

Informacijos šaltinis – http://vilnius-jewish-public-library.com/

2016.02.10; 06:56

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *